Skocz do zawartości

DYNAM NE-KO4 35MHz -->co o niej sądzicie?


Ahorex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kolega chce mi sprzedać za całkiem fajne pieniądze tą aparaturę:

 

DYNAM NE-KO4 35MHz

 

Więc proszę Was o opinie na jej temat. Chodzi mi tu głównie o jej zasięg i jej wady. Nie zależy mi na mikserach, gdyż nie planuje robić modeli z lotkami, klapami, usterzeniem V itp. Z góry dziękuje Wam za wszystkie opinie na jej temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie jeśli zmienisz zdanie ?JA na początku miałem kupić od kolegi Sanwe Dash Saber i też miałem takie zdanie jak ty...teraz zdanie zmieniłem i nie żałuje zakupu Lasera 4,żałowałbym gdybym kupił sawne 2 kanałową bez żadnych mikserów....Lepiej dołożyć i kupić np. Lasera 4- nie złe radio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1sezon starczy, naprawdę poszukaj czegoś z mixerami chociaż 2 podstawowymi czyli do skrzydeł i do statecznika V, przydadzą Ci się i nie będziesz żałował. Kolega Piotrek dobrze mówi, laser 4 powinien Ci starczyć na więcej niż 1 sezon. Szybko zmienisz zdanie co do budowy modeli nie wymagających mixerów, miałem takie samo zdanie jak Ty, a po roku od kupna i 10lotach zmieniłem nadajnik i nie żałuję :twisted: A jakie to są te fajne pieniądze? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż nie planuje robić modeli z lotkami

 

to czym ty planujesz latać??

 

przez przypadek mam ten nadajnik. zasięg jest rewelacyjny z tanim odbiornikiem dynama ale mechanika drążków opłakana.

 

generalnie odradzam bo pewnie i 1 model na tym ulotnisz ale przy 2 i następnych będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mierzyłem ale lataliśmy 1,2m skrzydłem i nigdy nic nie drgnęło gdzie na innych sprzętach typu sanwa hitec zawsze co jakiś czas serwa szarpnął.

 

mikser v-tail to nie wszystko.

 

naprawdę odradzam ten nadajnik. antena rozpada się sama po kilkunastu wysunięciach no i te drążki. nie ma mowy o żadnym rollingharrierze lub czymkolwiek co wymaga ich częstego użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.