Skocz do zawartości

Akumulator XG8 LiFe 2S 6,4V 1400mAh


BGRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o informację ile maksymalnie może przyjąć prądu pakiet LiFe 2S 6,4V 1400mAh ? 

Posiadam taki w apce JR XG8. Obecnie mam po kilku lotach na wyświetlaczu 6,7V nie wiem ile max po doładowaniu posiada ten pakiet i ile ma maksymalnie do rozładowania ?

 

Wiem że LiPol ma np 1S 3,7V a może przyjąć max 4,2V na 1S.

 

Proszę o pomoc w tej zagadce.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o informację ile maksymalnie może przyjąć prądu pakiet LiFe 2S 6,4V 1400mAh ? 

Posiadam taki w apce JR XG8. Obecnie mam po kilku lotach na wyświetlaczu 6,7V nie wiem ile max po doładowaniu posiada ten pakiet i ile ma maksymalnie do rozładowania ?

 

Wiem że LiPol ma np 1S 3,7V a może przyjąć max 4,2V na 1S.

 

Proszę o pomoc w tej zagadce.

 

Pozdrawiam.

 

 

Może się przyda:

 

Standard Battery Parameters

                                        LiPo              LiIon           LiFe            NiCd             MiMH           Pb

 

Voltage                          3.7V/cell     3.6V/cell    3.3V/cell    1.2V/cell     1.2V/cell      2.0V/cell

Max ChargeVoltage     4.2V/cell     4.1V/cell    3.6V/cell     1.5V/cell     1.5V/cell      2.46V/cell

StorageVoltage            3.8V/cell     3.7V/cell    3.3V/cell      n/a              n/a                n/a

Fast Charge                  1C                1C                 4C           1C-2C          1C-2C            0.4C

Min. Discharge            3.0-3.3V/c   2.9-3.2V/c   2.6-2.9V/c   0.1-1.1V/c  0.1-1.1V/c   1.8V/c

 

                                                                                                       Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze primo: pakiety LiFe ladujemy progrmem do LiFe. Nie LiIon nie LiPoly nie NiMh tylko LiFe. Wystarczy na ladowarce ustawic LiFe 2S (a tyle podales w tytule postu) i ladowarka zrobi reszte.

Po drugie primo: o pojemnosci pakietow LiFe i pozostalej dostępnej pojemności było tutaj: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/55279-life-bezpieczna-warto%C5%9B%C4%87-napi%C4%99cia/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.