Skocz do zawartości

ModeleMax


instruktor

Rekomendowane odpowiedzi

...Nie będę Was zanudzał i opisywał resztę "kwiatków" z tego sklepu.

Nie znam Twoich kwiatków ale sam miałem bardzo niemiłe przejście z tym sklepem. Po tym moje konto zostało usunięte (na wyraźne życzenie) i zapomniałem o zakupach w tym miejscu, są inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam

Polecam ten sklep.

Zakupiłem tam helika MiniTitana i elektroszybowca EasyGlider-pro.

Szybko wysyłają towar,dobrze zapakowany.

Zero problemów.

Polecam

Ja też kupiłem kilka rzeczy i byłem zadowolony.

Spróbuj tylko coś zareklamować. Nie wiem czy będziesz wtedy taki happy.

Reklamacja trwała 6 tygodni, a miała góra 3.

Z 6 uszkodzeń naprawili tylko 1, ale to nie wszystko, popsuli następną część.

Teraz sklep nie odpowiada na maile, a jak dzwonię to odkładają słuchawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Jestem z Jeleniej Góry więc sam sklep i personel znam osobiście. Co do doradzania jest od tego forum ciężko wymagać żeby wlaściciel czy sprzedawca był alfą i omegą bo to szeroka dziedzina osobiście powiem tyle personel zna sie lepiej na latających modelach i śmigłowcach niż w wielu innych sklepach. Co do reklamacji ciężko mi ocenić jej słuszność bo wielokrotnie jej przyczyna może być nieprawidłowe użytkowanie. Sklep odsyła reklamacje do producenta i to on decyduje o jej sluszności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój przypadek opisałem kiedyś na forum. Nie tak obsługuje się klienta a jeśli nawet ktoś ma gorszy dzień (zdarza się każdemu) to nie zaszkodzi przeprosić. W każdym razie swoją przygodę z zakupami w tym sklepie zakończyłem a konto na własną prośbę mam usunięte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja o tym sklepie nigdy złego słowa nie powiem,jak dla mnie rewelacja.Miła obsługa,bezproblemowe zakupy,ceny kosmicznie niskie w stosunku do innych sklepów.Właściciel ma naprawdę ogromną wiedzę i podchodzi do wszystkiego bardzo profesionalnie.Polecam!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To ja sie pożalę. Tak szybko spakowali paczke ze nie zdazylem do zamowienia dorzucic smigla. Tzn zdazylem zglosic ale dzial wysylek nie umial sie chyba opanowac i nie poczekali. Skandal!

 

Oczywiscie goraco polecam ;) Paczka zamowiona w niedziele, we wtorek rano kurier a na dodatek udalo mi sie kupic pakiet a123 4s 2300 w dobrej/starej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie tylko w przypadku reklamacji ....

Ja zamówiłem w piątek EGPro + kwarc i we wtorek był u mnie :shock:

Do tego w środę telefon - i miła pani informuje mnie że wysłali mi towar który był już na magazynie ale nie w komputerze i że doślą mi paragon (za EG).

 

Ja powiedziałem że sprzęt jest kompletny i nie zamierzam nic reklamować i że nie jest konieczne wysyłanie paragonu. Pani powiedziała że wyślą w razie czego.

Ostatecznie nie wiem jaką decyzję podjęli odnośnie wysyłki paragonu (na razie go nie mam) ale sam fakt - to miłe dla mnie zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja już w innym wątku się wypowiedziałem, ale powiem jeszcze raz: Inne sklepy

bledną przy Modelemax!

Niech ci koledzy którzy nie byli zadowoleni powiedzą(a minęło już dużo czasu) czy te inne sklepy są takie bezproblemowe i świetne, no dalej, czy gdzie indziej jest tak wspaniale zawsze, nic a nic zarzucić nie można? Ja mam porównanie i wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca też wypowiedziałem się w innym wątku na temat tego sklepu tylko napisze że ten sklep jest naprawdę SOLIDNY i z mojej strony ma ten sklep same plusy

 

To ja sie pożalę. Tak szybko spakowali paczke ze nie zdazylem do zamowienia dorzucic smigla. Tzn zdazylem zglosic ale dzial wysylek nie umial sie chyba opanowac i nie poczekali. Skandal!

 

Oczywiscie goraco polecam ;) Paczka zamowiona w niedziele, we wtorek rano kurier a na dodatek udalo mi sie kupic pakiet a123 4s 2300 w dobrej/starej cenie.

 

może dział wysyłek już wysłał paczkę dlatego ? a przecież nie będą czekać z każdą paczką otwartą aż do wysłania bo może ktoś coś zapomniał przecież jak przyjedzie kurier to nie będzie stał i czekał aż wszystkie paczki pozamykają oni pewnie tam nie mają 5-10 paczek tylko dużo więcej , ja kiedyś też domawiałem po godzinie dzwoniłem do sklepu czy mogę domówić do wysyłki i pani powiedziała że tak mogę tylko proszę w komentarzu zaznaczyć by połączyć paczki i faktycznie była jedna paczka i z tym co domówiłem ja z mojej strony mam do tego sklepu same plusy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jedno zamówienie potrzebowałem mocowań bowdena więc domówiłem jeszcze pare innych pierdół na 100 pare złotych, wszystko pięknie ale zamawianych mocowan bowdena nie dostałem, pomimo stanu magazynowego na stronie, nie dostałem też żadnych informacji, że mi tego nie wyślą (lub, że mogą zaproponować inny produkt), po prostu milczenie owiec, przyszła paczka o kwocie pobrania mniejszej o koszt mocowań a ja dowiedziałem się o tym dopiero przy odbiorze, wynik był taki że musiałem kupić w innym sklepie mocowania za 8zł i zapłacić za przesyłkę 24zł..

 

drugie zamówienie, parę pierdół i pionier 1400, serwo w skrzydle uszkodzone, nie wraca do neutrum, na mejla odpisują że mam do nich zadzwonić to mi coś wyjaśnią (tajemniczy majl) kupiłem serwo w innym sklepie i wymieniłem, taniej wyszło niż dzwonienie w tajemniczej sprawie,,..

 

trzecie zamówienie, parę pierdół + regulator dualsky, jak się okazało po zainstalowaniu w modelu pod obciążeniem wyszło, że regulator uszkodzony od nowości, odesłany do sklepu i teraz mija 3 tyg a oni dalej nie są w stanie mi powiedzieć kiedy i czy otrzymam swój regulator, na mejle odpisują tragicznie raz na tydzień, 3 dni po zapytaniu, 

 

Fakt, że ceny maja chyba najlepsze i asortyment dostępny na miejscu jest duży, ale to jeszcze nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedno zamówienie potrzebowałem mocowań bowdena więc domówiłem jeszcze pare innych pierdół na 100 pare złotych, wszystko pięknie ale zamawianych mocowan bowdena nie dostałem, pomimo stanu magazynowego na stronie, nie dostałem też żadnych informacji, że mi tego nie wyślą (lub, że mogą zaproponować inny produkt), po prostu milczenie owiec, przyszła paczka o kwocie pobrania mniejszej o koszt mocowań a ja dowiedziałem się o tym dopiero przy odbiorze, wynik był taki że musiałem kupić w innym sklepie mocowania za 8zł i zapłacić za przesyłkę 24zł..

 

drugie zamówienie, parę pierdół i pionier 1400, serwo w skrzydle uszkodzone, nie wraca do neutrum, na mejla odpisują że mam do nich zadzwonić to mi coś wyjaśnią (tajemniczy majl) kupiłem serwo w innym sklepie i wymieniłem, taniej wyszło niż dzwonienie w tajemniczej sprawie,,..

 

trzecie zamówienie, parę pierdół + regulator dualsky, jak się okazało po zainstalowaniu w modelu pod obciążeniem wyszło, że regulator uszkodzony od nowości, odesłany do sklepu i teraz mija 3 tyg a oni dalej nie są w stanie mi powiedzieć kiedy i czy otrzymam swój regulator, na mejle odpisują tragicznie raz na tydzień, 3 dni po zapytaniu, 

 

Fakt, że ceny maja chyba najlepsze i asortyment dostępny na miejscu jest duży, ale to jeszcze nie wszystko.

Robiłem tam zakupy i nie mogę złego słowa powiedzieć.Bardzo szybko i nawet jak dzwoniłem zawsze byłem miło obsłużony.

W sklepach gdzie maja dobre ceny zawsze jest duży ruch i czasami trzeba dzień dłużej poczekać.

nie dostałem też żadnych informacji, że mi tego nie wyślą (lub, że mogą zaproponować inny produkt), po prostu milczenie owiec, przyszła paczka o kwocie pobrania mniejszej o koszt mocowań a ja dowiedziałem się o tym dopiero przy odbiorze, wynik był taki że musiałem kupić w innym sklepie mocowania za 8zł i zapłacić za przesyłkę 24zł..

Zawsze dostawałem potwierdzenie zamówienia więc jeśli było cos nie tak ,była informacja.W końcu tam też pracują ludzie i pomyłki się zdarzają ale tobie za często.

Może pracujesz dla konkurencji???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

ja już się wypowiadałem w opiniach o sklepach, ale z wielką przyjemnością dodam swoje trzy grosze raz jeszcze:

Sklep numer 1 w Polsce. Największy wybór, najlepsze ceny, bardzo fachowa i miła obsługa. Jak raz nie było w paczce jednego produktu, to bardzo przeprosili i natychmiast dosłali brakujący drobiazg. Samo życie, może się zdarzyć.

 

Z Panem Andrzejem rozmawiałem parę razy telefonicznie - bardzo sympatyczny, słowny człowiek. Sprowadzał mi rzeczy, których inni się nie podejmowali, lub nie byli w stanie podać terminu i to w cenach nawet 20-25% lepszych (na pewne produkty) niż dawała konkurencja.

 

Serdeczne pozdrowienia dla całego Teamu Modele MAX :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.