Skocz do zawartości

ModeleMax


instruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ "pognało" mnie do Jeleniej Góry (na komunię) postanowiłem odwiedzić sklep który znałem tylko z internetu http://www.modelemax.pl/ .Kupowałem tam juz przez internet i oczywiście wszystko przebiegło jak najlepiej.

Ponieważ nie znam dobrze Jeleniej Góry musiałem trochę poszukać sklepu .ale warto było.Właściciel jest czynnym modelarzem, można pogadać i w razie wątpliwości doradzi.Najważniejsze jest to że oferta na stronie sklepu jest aktualna i towar zawsze na półce ale tez zawsze można zadzwonić zapytac o towar z poza oferty .i jezeli jest możliwość to sprowadzi dla zamawiającego.

Mogę tylko pozazdrościć modelarzom z Jeleniej Góry ze mają taki sklep u siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dokładnie, również rozmawiałem z właścicielem w Pabianicach, z tego co sie dowiedziałem od niego to są autoryzowanym dystrybutorem Graupnera :) Bardzo przyjaźnie nastawiony człowiek, który może doradzić w wielu sprawach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rok temu kupowałem tam EG. Bardzo życzliwy człowiek. Podpowie, doradzi i co bardzo istotne dla niedoświadczonych modelarzy lub dopiero zaczynających, nie nabuja sobie kasy na niewiedzy innych. Pozazdrościć mieszkańcom-modelarzom takiego sklepu z taką obsługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Zamawiałem w Modelemax piłki włosowe za 10 zł.I za trzy dni były u mnie.Więcej zapłaciłem za przesłanie :D .Podejście do klienta w tym sklepie dla mnie bez zastrzeżeń.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko pozazdrościć modelarzom z Jeleniej Góry ze mają taki sklep u siebie .

 

Również mogę potwierdzić profesjonalizm tego sklepu jest to chyba najlepszy sklep internetowy w Polsce zarówno pod względem cen jak i dostępności towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko pozazdrościć modelarzom z Jeleniej Góry ze mają taki sklep u siebie .

 

Również mogę potwierdzić profesjonalizm tego sklepu jest to chyba najlepszy sklep internetowy w Polsce zarówno pod względem cen jak i dostępności towaru.

 

dodam tez ze, kazda dostawe mam w ciaglu 2 a naj dluzej 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy,

wczoraj wieczorem surfowalem po internecie i przeczytalem Wasze posty dotyczące mojej osoby i sklepu Modelemax. Jest mi niezmiernie milo i czuję się naprawdę doceniony waszymi wypowiedziami. Cieszę się, że jesteście zadowoleni ze wspólpracy ze mną i sklepem. Jeszcze rok temu sam byłem klientem sklepów modelarskich w Polsce i staram się eliminować nieprawidłowości z którymi sam się spotykałem. Pracuję bardzo intensywnie i dokladam wszelkich starań, aby uslugi świadczone przez Modelemax staly na jak najwyższym poziomie, a klienci byli w pelni usatysfakcjonowani. W tym roku zamierzam wybrać się na zloty i festyny modelarskie, aby poznac Was osobiście i porozmawiac o naszych wspólnych zainteresowaniach.

Wasze opinie (pozytywne jak i negatywne) są dla mnie bardzo motywujące i niezwykle cenne. Pamiętajcie, że ze wszystkimi problemami i pytaniami możecie kierowac się bezpośrednio do mnie drogą telefoniczną 663435577 lub poprzez email: sklep@modelemax.pl

Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Andrzej Hempel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep znam już z wcześniejszych zakupów ale ostatnio przeżyłem szok ! tak perfekcyjnej i miłej obsługi jeszcze nigdzie nie spotkałem .Z czystą przyjemnością będę ten sklep i właściciela Pana Andrzeja reklamował na wszystkich zawodach w których startuję!!!

 

pozdrawiam serdecznie

Piotr Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie.

Wszyscy pieją z zachwytu, a mnie chce się wyć.

Kupiłem w maju motorówkę podobno firmy Pelikan [china pełną gębą].

Po wysłaniu na reklamację miałem telefon od właściciela ModeleMaxa, że on się na tym nie zna. Powiedział, że zna się na pączkach, a na modelarstwie nie.

Czy to jest podejście człowieka, który pisze o sobie w poście powyżej, że

"Pracuję bardzo intensywnie i dokladam wszelkich starań, aby uslugi świadczone przez Modelemax staly na jak najwyższym poziomie, a klienci byli w pelni usatysfakcjonowani."

Nie będę Was zanudzał i opisywał resztę "kwiatków" z tego sklepu.

Pozdrawiam

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też nie mam jakichkolwiek problemów. Dzwonie lub wysyłam maila, zamawiam i w przeciągu tygodnia odbieram przesyłkę. Nieraz Pan Andrzej jeszcze coś podpowie, doradzi, a i gratisa do przesyłki dorzuci. Ostatnio nawet poszukał mi gościa, któryu pomógłby mi uzbroić i oblatać Ventusa 2hx.

Ej, coś mi się zdaje, że konkurencja chce Panu Andrzejowi zrobić negatywną reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.