Skocz do zawartości

FSR Mistrzostwa Świata 2015


AndrzejC

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, coś w tym jest.

Ja kompletnie nie interesuję się FSR, zwróciłem uwagę na temat przez jego lokalizację.

 

Jeśli chcecie zwrócić uwagę szerszego grona na swoją dyscyplinę i na to, że odnieśliście sukces, to temat powinien mówić o tym wprost.

A nie uwierzę w skromne zapewnienia, że nie chcieliście. I słusznie, bo jest się czym chwalić.

Gratulacje raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

Sam się od jakiegoś czasu interesuje FRSami ale z mojej perspektywy największy problem to cenralizacja w zainteresowania oraz zawodów w okolicach Wrocławia. Sam jestem z okolic stolicy co mega utrudnia poznanie frsowca czy chęć wspólnego pływania.

Podejrzewam że to zaszlosci historyczne ale nadal daleko...

 

Ps. Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, Nieskromnie napiszę, MY Polscy FSRowcy znamy swoją wartość... To forum preferuje samolociki. Łodeczki są dodatkiem. I niech tak zostanie.

Temat FSRw jest złożony. Jak wszędzie: są animozje, konflikty róznice zdań. teraz w FSRach są dwie organizacje, zwalczające się wzajemnie. Zwłaszcza u nas w Polsce. Krótko : PORAŻKA

Ale Fakt jest faktem. Sukces! CZTERY medale... Tyle nigdy nie było. Poziom na MS jest bardzo wysoki. i ten medal seniora w HYDRO to na prawdę jest super wynik! I tu nie chodzi o chwalenie się wynikami. Każdy zrobił co mógł, choć niedosyt jest, bo jeszcze co najmniej dwa medale nam uciekły..

Tylko po co ja to piszę...

A.C.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata 80 to były czasy FSR super zawody i atmosfera teraz coś sie pomieszało , niezapomniane spotkania na zawodach w całej polsce ,wiadomo daotacje LOK na starty to już przeszłośc. Ja pamietam zawodników z  Wrocławia , Warszawy , Łodzi , Kielc   , część opusciło juz szeregi FSR , ale dużo tych znajomych startuje . Spotkałem ich na MP w Lędzinach    . Dzisiejszy FSR zawodniczy wymaga dużo kasy , trenigu ,wiec zostałem tylko kibicem i zawsze trzymam za nich kciuki , oby im sie coraz lepiej pływało.

Andrzej bardzo fajne i bardzo dużo tych zdjec fajnie Cię wykompali :D

Pozdraawiam wszystkich FSR  owców

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.