Skocz do zawartości

gdzie kupić kwarc nadawczy do graupnera?


kosiarzp

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z dostanie kwarca nadawczego do aparatuiry graupner mx-12. Miał być w nastiku ale dostawa nie dotarła i nie wiadomo kiedy dotrze. stąd moje pytanie gdzie mozna je kupic lub jakie inne kwarce będa pasowały do w/w aparatur?

 

prosze o pomoc gdyż bez tego kwarca nici z latania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podane wyżej kwarce nie są chyba orginalne, ale z tego co widzę dosyć tanie w porównaniu do kwarcy graupnera. Stąd moje pytanie: czy nie są gorsze od graupnerowskich, testował je ktoś ? Jeśli są wporządku to za taką cene można brać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podane wyżej kwarce nie są chyba orginalne, ale z tego co widzę dosyć tanie w porównaniu do kwarcy graupnera. Stąd moje pytanie: czy nie są gorsze od graupnerowskich, testował je ktoś ? Jeśli są wporządku to za taką cene można brać :).

 

Używam tych kwarców w MC16/20 nie mam żadnych zastrzeżeń EG lata na granicy zasięgu wzroku i wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podane wyżej kwarce nie są chyba orginalne, ale z tego co widzę dosyć tanie w porównaniu do kwarcy graupnera. Stąd moje pytanie: czy nie są gorsze od graupnerowskich, testował je ktoś ? Jeśli są wporządku to za taką cene można brać :).

 

Raczej są :) Modelemax są dystrybutorem graupnera więc mają oryginalny sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Podane wyżej kwarce nie są chyba orginalne, ale z tego co widzę dosyć tanie w porównaniu do kwarcy graupnera. Stąd moje pytanie: czy nie są gorsze od graupnerowskich, testował je ktoś ? Jeśli są wporządku to za taką cene można brać :).

 

Uzywalem i orginalnych i z Pelikana w smc19ds,roznica jest kolosalna,w cenie i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.