Skocz do zawartości

Gdzie mogę dostać depron w Warszawie????


gutekx

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie,potrzebuję depron 6mm gladki i 3mm rowkowany w Warszawie(Targówek , Praga)

 

Chcę zrobić RWD 5 by Skazoo.Wczoraj bylem w leroy merlin i byl tylko rowkowany zielony 3mm ale jak ja chcialem go o 180 stopni wykręcić(bo to na skrzydla)to się zlamal.

 

 

Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm, Bitwy Warszawskiej odemnie jest doś daleko a na ich stronie jest dość drogo.Na necie zamówię depron 6mm gladki ale nadal mam problem ze znalezieniem rowkowanego.

 

Czy jest jakiś internetowy sklep z rowkowanym 3 mm??????Jak nie to w jakim znajdę sklepie np:OBI czy CASTORAMA????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy co traktujesz jako drogo. Pamietaj, ze roznie wyglada z rozmiarem depronu. Z reguly spotykalem depron zielony w arkuszach 1000x500 co daje 0,5m2. W przpadku tego bialego depronu mamy praktycznie 2x wieksza powierzchnie!! Wiec cene w stosunku do zielonego depronu podziel na dwa. Na stronie nie maja rowniez pokazanego zielonego depronu, a w sklepie widzialem go w cenie bodajze 3-4zl za plyte. Ja i tak polece bialy depron- jest lzejszy i ma lepsze "wlasnosci modelarskie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.