Skocz do zawartości

Aparatura do 600 zl


gutekx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Szukalem wszędzie i nigdzie nie znalazlem konkretnej odpowiedzi.Jaką wybrać aparaturę do 600zl z odbiornikiem no i paroma serwomechanizmami.

 

Aparatura będzie tylko i wylącznie do samolotów no i żeby wystarczyla mi na pare dobrych lat.

 

Aha i co to są te mixery i trymery itd. w tych aparaturach.

 

Proszę o konkretne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optica 6 to ja ci sprzedam za 470 zł i to z syntezą + ładowarka i pakiet, odpada kłopot z kanałami a za pozostałą kasę kupisz serwa do konkretnego model a nie takie jakie Ci dadzą Odbiornik też zależy jaki Ci będzie potrzebny

Wogóle jestam zwolennikiem kupowania poszczegolnych elementów osobno, bo raz, że dobierzesz sobie to co potrzeba do modelu, a dwa mozna poszukać tanich ofert .

Sanva tez jest niezła ale ja jej nie lubię może dlatego że miałem kłopty z tą fimą/ każdej się może trafić/.

Optic ma banalnie prostą instrukcję (mam też MX 16 jest super ale co ja się przy niej namordowałem).

Napisz czym chcesz latać :D ,również w przyszłosci bo trudno poradzić szczegółowo.

Pozdrowienia Marian

Mistrz Europy Aircombat Patrik Svida lata na Flashu 5 i mu wystarcza by wygrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok 450 zł kupisz (w Hongkongu ale z przesyłką) Spektrum DX6i z odbiornikiem AR6200, zostaje Ci 150 zł na ładowarkę i serwomechanizmy (tego nie ma w komplecie).

I masz nowoczesną i wygodną aparaturę odpowiadającą Opticowi pod względem funkcji, a dużo szybszą i wygodniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem inwestowanie w aparature na starym systemie 35mhz jest już troszke zapędzenie się w drogę bez wyjścia.

Tak jak napisale Tomek za 450zł można kupić aparature Spektrum Dx6i w honkongku lub na ebay + przesyłka z Wielkiej Brytanii około 70zł a z drugiej strony to troszkę dziwne że w polskich sklepach ta aparataura kosztuje prawie 820zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma firma wspólnego z przepisami.

Pasmo 2.4GHz jest w Polsce udostępnione do ogólnego użytku (rozporządzeniem ministra infrastruktury z 6 sierpnia 2002 r). Nie wiem więc dlaczego aparatury na tym paśmie miały by być nielegalne. Było to już wielokroć wałkowane na forum i zawsze z tym samym wnioskiem - przepisy dopuszczają używanie dowolnych urządzeń o mocy nie przekraczającej 100mWat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ostatnio na zawodach dowiedziałem, że do startowania dopuszczone są aparatury o częstotliwościach 35,40 i 27 MHz. Ale jak porównywałem zasięgi i zakłócenia 35MHz a 2,4 GHz to jednak jakaś różnica jest - 2,4 GHz ma lepszy zasięg i praktycznie żadnych zakłóceń. Warto już zainwestować w 2,4 GHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Pierwszy raz odwiedziłem stronę www.ebay.com i znalazłem tam optica 6 za 99$ czyli z dostawą do polski jakieś 155$. :arrow: http://cgi.ebay.com/Hitec-Optic-6-Computer-Airplane-Heli-Radio-w-HS-325HB_W0QQitemZ350068289694QQcmdZViewItem?hash=item350068289694&_trkparms=72%3A552%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14 Czyli na PLN to wyszło ok. ~350 zł. Czy to możliwe, żeby była taka różnica w cenach między polską a USA?? A, i jeszcze jedno. Czy w tym komplecie jest odbiornik aku. ładowarka i kwarce oraz serwa? Bo jakoś nie mogę się doczytać :|

Z góry dziękuję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.