Jump to content

HK Radjet Ultra


Recommended Posts

Witam.

Szukam na zimę niedrogiego modelu, który pozwoli mi się oderwać od Extry i wyszaleć latając naprawdę szybko.

 

Do tej pory sprawę tą załatwiał Midget Mustang, jednak przyznam, że pomimo włożenia do niego Os Max  91 SX-H Ring C Spec ( przy zalecanym silniku 61 ) efekt nie był zadowalający ;) dlatego poszedł do ludzi.

 

Dziś przeszukując forum i HK znalazłem Radjet`a Ultra.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__51428__HobbyKing_174_Radjet_Ultra_100MPH_Airplane_790mm_PNF_EU_Warehouse_.html

 

Zainteresowała mnie wersja PNF, ale jestem otwarty na ewentualne inne konfiguracje wyposażenia.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i porady.

 

pozdr. A.

 

Link to comment
Share on other sites

Widziałem jak to sprawuje się w powietrzu daje rade ale jeśli miał bym kupować to fanjeta dobry silnik 4s i jest rakieta ???? albo Thunderbird 64mm edf lub śmigło bardzo podobny do fanjeta i radjeta kolega na forum pisał o tym modeliku????

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Miałem oba te modele i mogę powiedzieć, że latają porównywalnie. RadJeta miałem w wersji RTF i na tym wyposażeniu latał zupełnie przyzwoicie. FunJet jest troszkę lepiej wykonany i chyba bardziej wytrzymały. Przyrąbałem nim na pełnej prędkości w drzewo i dał się bez problemu reanimować.

Link to comment
Share on other sites

Czyli Funjet po prostu lepiej lata?

Niewiele latałem podobnymi konstrukcjami, fakt.

Ale po lotach funjetem jestem zachwycony. Jak na piankę jest super. Wystarczy pomacać piankowe elementy i od razu wiadomo, że trochę się chłopaki namyśleli zanim zaczęli sprzedawać zestawy. Nie trzeba też kosmicznej technologii aby nim poszaleć. Mój przy 350W mocy i z pakietem 3s lata sobie z prędkościami, może nie tymi z gatunku stresujących, ale potrafi w 5s przebyć drogę od jednego do drugiego skraju widoczności (przynajmniej mojej).

A to jak na pierwszy szybszy modelik jest wystarczające.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fujeta można kupić za 250zl lub taniej silnik regiel i dwa serwa i kwota prawie identyczna ale wybór należy do ciebie. A może jakiś mały edf zobacz ten filmik

model nie drogi i osprzęt też a zasuwa ???? a zestawy na 3s też potrafią dać kupę radochy i wcale nie są takie wolne

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Jak napisałem w pierwszym poście chciałbym, aby model był niedrogi, dlatego skłaniałbym się w stronę Radjeta Ultra z linku powyżej. 107 euro za gotowca jest ceną do zaakceptowania.

Cili 5 stówek z dostawą?

Swojego funjeta (nie ultra) pakupiłem w kraju za 200 z dostawą - taka promocja. Silnik z regulatorem mam od helika - kupiony tu, na forum - 50 z dostawą.

Dwa serwa tower pro MG to też koło 50 z dostawą. Dobre, solidne śmigło to dyszka. Zostaje funduszy na 3 pakiety 2200mah 3s - i możesz latać godzinę nie zwalniając poniżej 100km/h, nooo chyba, że do lądowania.

 

Nie żebym namawiał, nie zrozum źle. Ale jak o szybkiej piance mowa to funjet jest sprawdzonym, od dawna dobrze latającym modelem.

No i to firmowa pianka a nie wytwór z niewiadomej formy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.