Skocz do zawartości

Wasp 061 info


miro-er1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no filmiki trochę będą się wysyłać. mi przed zapłonem też popyrkuje a za którymś razem rusza, powinno być na filmie, jutro po pracy nagram jestże raz z kolegą porządnie jak się mój egzemplarz odpala. Ja bym spróbował go delikatnie przylać i odpiąć bak, w pewnym momencie powinien zapyrkiwać a nawet odpalić na chwilkę, w sumie to chyba by nie za zdrowe dla niedotartej sztuki by było. 

A jakbyś tyle razy nie pisał że się poddajesz to bym z 2 dni temu to nagrał :)

Dodam że na początku w plenerze rozgrzewałem go dwoma ogniwami r14 zlutowanymi razem, a jak już padły a chciałem polatać to z 1 r6(aa) odpaliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

podlaczylem swiece pod paluszka 1,5v i zarzy tak samo jak na aku 1,2v , niestety nie odpalil nie rozumiem dlaczego nie chce zapalic ani z wkretarki ani z wioertarki przeciez tam sa obroty wiekrze niz z uderzenia palcem on chyba uszkodzony jest , luzow dostal na wale . 


moze go zajechalem na smierc, bo dosc dlugo krecilem kiedy sie zalal i przy odpalaniu .


mysle ze on juz nie zapali nigdy. pozrawiam wszsytkich ktorzy chcieli pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gościu kto w końcu jest większy i mocniejszy Ty czy motorek 1ccm?

Dasz radę i to w tym roku, albo wcale, to że bark boli to znaczy że miętki jesteś i tyle, prawdziwego modelarza nic nie boli!!!

Nawet 6 szwów, które dostałem po niewłaściwym używaniu tokarki....bez znieczulenia oczywiście, ale to na jednym palcu było, na drugim 4, mogłem sobie przynajmniej swoje stawy od środka pooglądać nic mnie tam nie zaciekawiło, ale to już dawno było. Zanim szwy dostałem, to musiałem sobie szczoteczką rany wypucować pod kranem bo się pani pielęgniarce nie podobało, że prosto z modelarni z brudnymi paluchami przyjechałem :-))

Kręć do skutku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze , niewiem zobacze , ale caly dzien w garazu siedze prawie , na dzis mam dosc tego motorka , moze jutro ale najpierw musze nowe mocowanie dorobic , bo nie trafilem w smiglo tylko w kolpak i urwal sie silnik i spadl na podloge , ale caly jest , przewody troche go zamortyzowaly , mialem do niego wicherka dorabiac nowego ale teraz to niewiem czy robic , musi zapalic najpierw, zona juz zla na mnie ze caly dzien sie bawie silniczkiem w garazu. pozdrawiam.


moze stary juz jestem jak mnie pokonal taki maly motorek  :) .

 Jacek ja od rana szukam tego czegos, tylko nie moge tego znalezc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam , mam tego klipsa ala strzykawka na jednego paluszka , wczoraj sprawdzalem zarzy tak samo na paluszku 1,5 v jak i na aku 1,2v, jak dam rade to dzis zrobie fotke jak sie to zarzy i zapodam.


tak wyglada zarzenie swiecy , golym okiem troche bardziej czerwono , chyba ze zle widze 

post-12400-0-67688200-1449213618_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z garazu , odpalal mi fajnie i gasl szukalaem, szukalalem, az znalazlem chodzi fajnie na wolnych na prawie zamknietej przepustnicy, jak chce mu dac wiecej gazu zwalnia szybko i gasnie, niewim czy zalewa sie czy za malo iglica odkrecona ,wogole odpala tylko na prawie zamknietej przepustnicy, moze pózniej albo jutro odpale i bede probowal , najwazniejsze ze odpala i powiem ze bardzo lekko odpala z palca , bez wiekrzego wysilku , sam palec tylko i chodzi, wiec musze dla niego teraz budowac wicherka  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.