Skocz do zawartości

Hubsan z biedronki


Mikolaj.waw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj go właśnie zakupiłem, bardzo fajnie to lata, jest mega stabilny. Jak za tą kasę to polecam. Jedyne zastrzeżenia to mam do dołączonej ładowarki. Nie wiem czy to jest wina tylko mojego egzemplarza ale przeładowuje pakiecik o 0,2v, więc lepiej używać czegoś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sami zapewne zauważyliście to nie jest Hubsan. Takie maleństwa produkuje wielu producentów i płyty odbiorników są rożne. Więc kompatybilne mogą być jedynie śmigiełka np. Nie da się zbindować je nawzajem.

A co do części. Jak masz osłonkę na śmigła to nie ma się martwić. Mi się jeszcze nie zdarzyło je zmieniać, a parę kraks już miałem.

PS. A co do klucza do ściągania śmigieł opisanego w artykule. Taki potrzebny feature zastąpią nam zwykłe nożyczki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj go właśnie zakupiłem, bardzo fajnie to lata, jest mega stabilny. Jak za tą kasę to polecam. Jedyne zastrzeżenia to mam do dołączonej ładowarki. Nie wiem czy to jest wina tylko mojego egzemplarza ale przeładowuje pakiecik o 0,2v, więc lepiej używać czegoś konkretnego.

Pakiet po naładowaniu zawsze ma nieco większe napięcie niż jest to na nim napisane, nie ma się co przejmować, ładuj i lataj nic się nie upali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.