Skocz do zawartości

Jaką aparaturę kupic ??


kondzio98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak wiem ,ten temat był poruszany w dziale "Od czego zacząc" z tą różnicą ,że nikt nieodpowiedział na moje pytanie.

 

 

Maksymalna cena aparatury ,bez przesyłki wynosi 500zł.Warunki jakie ma spełniac aparatura to : ma jak najdłużesz służyc no i jak każdy się domyśla , ma byc tania.Będzie ona głównie używana w modelach szybowców i z czasem do motoszybowców.Z tego co się rozglądałem wynika ,że najlepszy będzie producent HI-TEC.Na oku mam głównie te typy:

http://www.modelarski.com...product&id=2297

lub :

http://www.modelarski.com...product&id=2350

 

Problem siedzi w tym ,że nie wiem czy starczy mi na razie 4 kanały ? Z kolei ta 6-kanałowa starczy mi na bardzo długo ,ale jest sporo droższa.Licze na wasze doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasera 4 miałem i powiem tak: do prostych szybowców Ci wystarczy ale jak chcesz już np. lotki albo klapy robić to zapomnij. Ten nadajnik ma regulowany zakres wychyleń tylko na dwóch kanałach. Laser 6 jest trochę lepszy ale też zacznie Ci szybko brakować funkcji nawet w szybowcach. Moja propozycja to jednak albo uzbierać więcej pieniędzy albo kupić póki co sam nadajnik klasy eclipse 7 , na pewno nie pożałujesz. A jeśli jednak upierasz się przy swoich to wiadomo laser 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam Optica 6 i jestem bardzo zadowolony ma wszelkie miksery itp itd.Moim zdaniem uzbieraj jeszcze 160 zł i kup optica.Ale w ogóle hi-tec ma ten plus że ceny są podobne do Graupnera ale w hi-tecach jest dużo bogatsza zawartość (serwa, ładowarka, itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ogóle hi-tec ma ten plus że ceny są podobne do Graupnera ale w hi-tecach jest dużo bogatsza zawartość (serwa, ładowarka, itp)

 

Bogatsza zawartość ale gorsze wykonanie (a przynajmniej ja mam takie wrażenie). Proponuje przestać chwalić się nadajnikami. To się mija z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.