Skocz do zawartości

Bylem dzis w modelarni...


Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedzilem dzis modelarnie przy ul Lazurowej w Warszawie.W tej pracowni kol.Leszek od kilku lat pracuje nad modelem ORP Piast.Model wykonywany jest nieslychanie dokladnie/z jubilerska precyzja/-Leszek z zawodu jest jubilerem.Kadlub modelu to laminatowa skorupa od podstaw wykonana wlasnorecznie,nnatomiast osprzet i nadbudowki sa lutowane z blachy i tu dopiro jest na co popatrzec! Zapraszam do zdjec!!! obraz136nh2.jpg

obraz136nh2.c2417e125e.jpg To Leszek a to jego dzielo obraz132jc9.jpg

obraz132jc9.3f7214f648.jpgI nasrepna fotka obraz125vv0.jpg

obraz125vv0.759f98f4fa.jpgElementy przechowywane sa w takim pojemniczku obraz126xs2.jpg

obraz126xs2.3ade111436.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Kurde! Powiedz jeszcze, że na tą modelarnię można przyjść czy się zapisać, to Ciebie ozłocę! Toż ja mam modelarnię pod nosem i o niej nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze mozna przyjsc i sie zapisac!Adres Simiatycka 7 w domofon wprowadzasz93 potem wsiadasz do windy 12 pietro potem schodami jescze jedno i juz jestes w modelarni.zajecia sa w poniedzialek i w srode.Grzes sie ucieszy z nowego modelarza,zapraszam w jego imieniu Jacek P.S. Obejdzie sie bez ozlacania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Powiedz jeszcze, że na tą modelarnię można przyjść czy się zapisać, to Ciebie ozłocę! Toż ja mam modelarnię pod nosem i o niej nie wiedziałem.

 

W Art-Bemie - przy szkole podstawowej nr 82 (Górczewska 201/konarskiego) jest modelarnia lotnicza czysto RC. Zapisać także można się bez problemów. A rachunek na złoto wysyłam na PW. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.