Skocz do zawartości

Hey


3d0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pasjonatów.

 

Mam na imię Kamil, jestem z Warszawy (jak wszyscy:D) i niegdyś, kiedy to miałem dużo czasu i cierpliwości składałem proste modele z papieru, plastiku, drewna. Ze względu na ograniczony budżet (a w zasadzie jego brak) najbardziej zaawansowany model jaki złożyłem to 2 płatowiec na silnik CO2:) no i parę samochodów RC na ramach zrobionych z ruskich klocków alu: http://ru.fishki.net/picsw/082011/10/post/igrushki/tn.jpg (sam jestem w szoku, że to znalazłem).

 

Moim największym wyczynem jest chyba papierowy lotniskowiec z Małego Modelarza (łezka). Niestety jestem uzdolniony bardziej muzycznie niż plastycznie, więc nigdy nie podjąłem się budowy czegoś od podstaw.

 

Obecnie sytuacja jest zupełnie odwrotna - mam dobrą pracę i kasę a nie mam czasu:) pewnie złożenie najprostszego modelu Revella za 15pln zajęło bi mi pół roku:)

 

Jestem też żeglarzem, więc postanowiłem połączyć pasje i zakupić sobie żaglówkę RC i w tym temacie będę Was tu męczył pewnie najbardziej. To tyle... :)

 


Aha, no i oczywiście plz o aktywację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.