Skocz do zawartości

ROBBE - ASW 15 KIT


Michał P.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym się nieco dowiedzieć o tym modelu, jako że nie jest aż taki drogi i jest zrobiony z pianki EPP, posiada dużą nośność, oraz bardzo ładnie wygląda - jest wart tych pieniędzy dla średniopoczątkującego modelarza?

 

Jeżeli bym go kupił włożył bym prawdopodobnie na razie do niego RAY'a CD2830/12, co prawda ma 560 g ciągu ale przy takiej nośności i rozpiętości skrzydeł powinien go unieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym się nieco dowiedzieć o tym modelu, jako że nie jest aż taki drogi i jest zrobiony z pianki EPP, posiada dużą nośność, oraz bardzo ładnie wygląda - jest wart tych pieniędzy dla średniopoczątkującego modelarza?

 

Jest wart każdego wydanego grosza.

Mam go od ok miesiąca (elektro) i powiem tyle, że jak mu nie przeszkadzasz to sam leci.

Zachowuje się bardzo poprawnie i jest przewidywalny.

Latanie nim to czysty relaks-fotelik i piwko wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja kupiłem jako RTF lata rewelacyjnie , niestety nie moge sobie nim polatać bo jak tylko przyjade na lotnisko to zaraz mi ktoś zabierze nadajnik i lata moim modelem :x

do głowy mi nie przyszło że model z jakiejś tam pianki może tak latać , no i jeszcze ta cena ... polecam ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.