Guest slawekmod Posted June 10, 2008 Posted June 10, 2008 Legalnie to nie, ten zakres jest zarezerwowany dla komunikacji ruchomej o ile dobrze pamiętam.Trzeba by poszukać aktualnego band planu w necie albo na Stronie URTiP.
Paweł Rzedzicki Posted June 10, 2008 Posted June 10, 2008 Legalnie nie, za to bardzo bezpiecznie tak Pasmo od dłuzszego czasu jest nieuzywane. Przeprowadziłem w zeszłym roku "wywiad" wsród znajomych wojskowych, lotników itp i potwierdzili, że nikt tego pasma nie uzywa. A skoro jest tak mało popularne w Polsce to znaczy że duzo bardziej bezpiecznie latac na nim niz np na 35
Kostek Posted June 11, 2008 Posted June 11, 2008 Przeprowadziłem w zeszłym roku "wywiad" wsród znajomych wojskowych, lotników itp i potwierdzili, że nikt tego pasma nie uzywa Masz miarodajne żródło informacji :rotfl: .Oni nigdy tych częstotliwości nie używali.I nie będą używać.
EnzO_CK Posted July 10, 2008 Posted July 10, 2008 Jak coś dam znać. Mam nadzieje, że problemów nie będzie bo właśnie kupiłem nową futaba z USA na 72 mhz Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.