Skocz do zawartości

Super Cub RTF Electric plz odpowiedzcie


Kicaii

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze ci radzą koledzy oddaj ten model i zrób sobie jakiś a aparaturę kup sobie na 35 mhz na 27 mhz nie warto . możesz wziąć jedną z tańszych czyli e-sky kolega Grzechu ją użyl do swojego zefirka a ja do rwd 5 co prawda ja jej jszcze nie użyłem ale zapytaj grzegorza on ci powie coś na ten temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a kanał to FM27.195M

 

A na 27.180 masz kanał drogowy "19" czyli najbardziej zaśmiecony i oblegiwany kanał. Różnica częstotliwości wynosi zaledwie 15kHz. Jeśli odbiornik do twojego modelu jes taki porządny jak ta zabawka to lataj daleko od ruchliwych dróg i popatrz czy w obrębie 2-3 km nie ma gdzieś na dachu budynku anteny o długości około 5m.

 

A może po prostu wolisz się uczyć na własnych błędach a nie cudzych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 latam w polach a tam w obrębie 10 km niema anten i (prawie) domów po 2 jużgo zwrócic nie mogęi pan up masz racje wole uczyć się na własnych błędach a model własny już składam silnik mam tylko aparatura będzie ta sama a potem za jakiś rok urodzinki i nowa aparatura xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 lot był i jak na mój 1 raz było fajnie w ogóle nim nie rzucało system ACT też się sprawdził ;)

i chcę was przeprosić ale jak to 13 latek nie mogłem się go doczekać i już go zamówiłem a odwołać się nie dało ale jak na mój poziom jest spoko a wujek miał elektro szybowca i mi go nie polecał bo u nas wiatru niema xD ale trudno raz się żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję że na teraz najlepszym (uwzględniając cena do jakości) modelem do nauki jest nowy model (kopia EASY Stara) firmowany przez Pelikan a mianowicie PC FOCUS http://www.modelarnia.pl/sklep/index.php?p2237,pc-focus-arf-zestaw-rc

pc-focus-arf-zestaw-rc_3326_m.jpg

 

Za tą cene (369zł) gotowy model z EPP o budowie ES to chyba najlepsze rozwiązanie jako pierwszy model dla nie zdecydowanego modelarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 lot był i jak na mój 1 raz było fajnie w ogóle nim nie rzucało system ACT też się sprawdził

No to gratulacje :)

Teraz polataj trochę, sprawdź wszystko to, o co wcześniej pytałeś i napisz tutaj, tak jakbyś odpowiadał na swoje wcześniejsze pytania.

W ten sposób uporządkujesz ten wątek i skorzystają z tego inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytania z czego jest zbudowany

co oznaczają Funkcje: S,V,M, ACT, X-port

czy da sie wyłączyć silnik w trakcie lotu aby "szybować" i czy można go z pilota zapalić

czy w trakcie lotu można wyłączyć Anti Crash Technology

i jaki mniej więcej ma zasięg

 

 

no to tak jest zbudowany ze styropianu i jakies pianki

Funkcje S,V,M nadal nie wiem co to

ACT- anty crash technology x-port też nie wiem

silnik da się wyłączyć

można wył ACT

zasięg to 750 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie wiem co to ACT- anty crash technology

Włącz ten system, trzymając w ręku model na pełnym gazie przechyl go dziobem do dołu (na dworze w jasny dzień) i napisz co się stanie :)

 

i prosze o odpowiedz co to jest x-port

Opisane i pokazane tutaj: http://www.horizonhobby.com/Articles/Article.aspx?ArticleID=1494

Wygląda na to, że X-port służy do podłączenia do Twojego modelu bajerów typu:

Aerial Drop Module - zrzut skoczka spadochronowego, albo bomb

Night Flight Module - oświetlenie modelu superjasnymi diodami

Sonic Combat Module - ultradźwiękowa walka powietrzna (z drugim modelem o ile ma zamontowany Sonic Combat Moule, albo ze specjalnym celem naziemnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.