Skocz do zawartości

DLG a 2,4Mhz


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz zastanawiam sie od jakiegos czasu nad zakupem Spektrum Dx6i chcialbym spytac tych ktorzy lataja DLG jak sie to tam sprawdza. JAk wiadomo wegla Ci dostatek w tej klasie. Co w takim razie z umieszczeniem odbiornika?? Sa dostepne malenkie odbiorniki ale bez satelitow natomiast umieszczanie calego odbiornika poza modelem to chyba dosc uciazliwa koncepcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna u mnie wyglądało to tak:

DSCF3753s.jpg

 

Teraz kupiłem sobie pakiet LiPo Hextronik 350 2S (kolejna zaleta odb Spectruma - mogą być zasilane bezpośrednio z 2S) i przemeblowałem wnętrze kadłuba. Tam gdzie kiedyś ledwo mieścił się pakiet 4xKAN 350, teraz mam odbiornik i pakiet LiPo:

DSCF3793.jpg

 

antenki są wyprowadzone jak widać:

DSCF3792.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro najtaniej są po 600 zł.

 

na przykład TU

 

Najtaniej można mieć za 450 zł ;)

 

Na przykład TU

 

Tego sprzedawcę poleca jeden z kolegów z forum.

 

 

Przy okazji mała dygresja

 

Spektrum DX6i jest w obudowie będącej pomysłem firmy Spektrum (nieciekawy plastik). Jest większa od Mx-12 za to zasilanie z 4 baterii lub akumulatorków R6.

 

Natomiast Spektrum DX7 jest w obudowie wzorowanej na JR (praktycznie jest taka sama jak Graupnerowski Mx-12) i zasilanie pakietem 8 cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro najtaniej są po 600 zł.

 

na przykład TU

 

Najtaniej można mieć za 450 zł ;)

 

Na przykład TU

 

Tego sprzedawcę poleca jeden z kolegów z forum.

 

 

Przy okazji mała dygresja

 

Spektrum DX6i jest w obudowie będącej pomysłem firmy Spektrum (nieciekawy plastik). Jest większa od Mx-12 za to zasilanie z 4 baterii lub akumulatorków R6.

 

Natomiast Spektrum DX7 jest w obudowie wzorowanej na JR (praktycznie jest taka sama jak Graupnerowski Mx-12) i zasilanie pakietem 8 cel.

Ja zamówiłem już w hobbycity ;) Czy to źle że zasilana jest z 4 cel ? ;) Dzięki temu lżejsza a zasięg ma pełny... Co do dx7 - jest fajna ale jak dla mnie nie było sensu dokładać . Dla mnie dx6 i będzie w zupełności wystarczająca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.