Skocz do zawartości

Dzien dobry


ASmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

hehe, czyli że za krótko było...

A wiec tak, doświadczenia nie mam praktycznie wcale, aczkolwiek latanie i modele podobały mi się zawsze. Jakiś czas temu zapupiłem wiec motoszybowiec, który po serii nieudanych startów zaliczył dość konkretnego kreta i od tego czasu trafił na wieszak i tak sobie wisi...

Temat modeli jednak wrócił. Skoro nie szybowiec to w takim razie multikopter, tu i ówdzie nazywany dronem :P Jako że jestem wielkim napaleńcem chciałem zakupić od razu coś takiego http://www.banggood.com/Eachine-Racer-250-FPV-Drone-w-Eachine-I6-2_4G-6CH-Transmitter-7-Inch-32CH-Monitor-HD-Camera-RTF-p-1008942.html


O przepraszam, podzieliło mi się na dwa posty ;):P Dzięki żonie jednak kupiłem mała tanią i równie chińską zabawkę która wycieła już kilka ładnych dzwonów, zerwała sie z uwięzi ect. Wiec doświadczenie zdobywam.
W planie jest budowa własnej "zabawki" i stąd też moja obecność na forum, aby mieć możliwość poczytać i podpytać tych którzy doświadczenie mają znacznie większe ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.