Skocz do zawartości

Katana 1800 od Sławka v2


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, SlawekADW napisał:

Jak? ( nie mam pejsbuka)

O kurde zaraz jakos ci podesle lata bajka ..

11 minut temu, SlawekADW napisał:

Jak? ( nie mam pejsbuka)

 

4 minuty temu, tomasxxx napisał:

O kurde zaraz jakos ci podesle lata bajka ..

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich po latach ?

Wracam do Hobby po długich latach nieobecności.

Chciałem sobie kupić Model Pilot Extra NG  i go uzbroić,  ale niestety budowa i rynek ciągnie kasę nawet jak się samemu praktycznie robi. 

Dom ociepliłem w Sb i znalazłem przy okazji paczkę z modelem Sławka:)  która już leży parę lat:(

Mam go zamiar w końcu złożyć?

I mam parę pytań w związku z tym.

Wiem ze potrzebuje listwy sosnowe 5x8 x 4szt. na dźwigary 

Pręty 3mm na garb i dół kadłuba, tylko ze na dół potrzebne są dłuższe niż 1m i tu moje pytanie gdzie owe dostać bo wszędzie tylko 1we widzę , czy ew  brakująca długość dokleić łącząc oba kawałki na wrędze np.?

Wiem ze potrzeba jeszcze rurę 25mm duraluminium pa 6 czy jakoś tak, nie umiem nigdzie znaleźć bo wyskakują zwykłe aluminiowe czy to może o takie chodzi 1m chyba wystarczy?

I rura węglowa chyba fi 12 mm do statecznika poziomego taka robiona z rowinga wystarczy czy musi być z maty?

I chyba jakieś Bowdeny co idą środkiem kadłuba.

Jak o czymś zapomniałem to poproszę o info osoby budujące lub które już nim lataj?

Napęd pewnie będzie spalinowy (mój pierwszy) po namawianiu mnie przez modelarzy na tego rocznym pikniku w Raciborzu:)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.