Skocz do zawartości

..."Cudze chwalicie swojego nie znacie"...


Mariusz S.A.U.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Często na różnych forach można znaleźć piejące z zachwytu opinie "lajkoników" nad wyczynami zagranicznycznych modelarzy.

link do lotów depronem w krajowym wykonaniu:

http://www.s32722.ps.pl/Filmy/Futurion.wmv

filmik waży 52MB ale warto obejrzeć .

 

ps. Pilot to ta sama osoba, która została bezpodstawnie zlinczowana na (SAMI WIECIE JAKIM) forum za latanie depronem na Dworcu Centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Futurion faktycznie jest dobrym modelem, tak jak każdy inny prawidłowo opracowany model tej klasy. Ale trzeba pamiętać, że lata nie model tylko pilot, i aby osiągnąć wyniki trzeba trenować, trenować, trenować.....

Przy czym trening to nie latanie po "całym niebie" tylko metodyczne "męczenie " poszczególnych figur, do perfekcji.

A później latanie w wyznaczonej strefie i starty w zawodach (Tu dopiero można sprawdzić nabyte wcześniej umiejętności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę długo się zastanawiałem, zanim to napisałem.

O gustach nie powinno się może dyskutować, ale nie dam rady.

 

Podczas oglądania za pierwszym razem proponuję nie włączać dźwięku.

Chyba, że lubimy muzykę dysko polo :D

Ja popełniłem błąd i wytrzymałem tylko 2 minuty, wyłączyłem wszystko przez denerwujący mnie podkład muzyczny.

 

Jak ochłonę, to kiedyś dooglądam, bo latanie mistrzowskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba pamiętać, że lata nie model tylko pilot, i aby osiągnąć wyniki trzeba trenować, trenować, trenować.....

Panie Mariuszu nie koniecznie to jest prawda :)

Ja naoglądałem się filmików z lotu modelem Diablo 3D, zrobiłem taki sam (mój pierwszy model 3D) i w pierwszym locie zrobiłem zawis (pierwszy w życiu-trwał z 5 sek.)i latałem w kółko na żyletkę więc albo jestem tak uzdolniony :lol: albo głupi-bo głupi ma zawsze szczęście :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczas oglądania za pierwszym razem proponuję nie włączać dźwięku.

Chyba, że lubimy muzykę dysko polo :D

Ja nie jestem autorem tego filmu, przesłał mi go Mateusz (pilot tego modelu) z prośbą o wrzucenie go na moim forum, i przy okazji wrzuciłem go też tutaj. Mnie też podkład muzyczny za bardzo nie leży, ale o gustach....

pierwszym locie zrobiłem zawis (pierwszy w życiu-trwał z 5 sek.)i latałem w kółko na żyletkę więc albo jestem tak uzdolniony

No to jesteś uzdolniony, i teraz żeby twoje zdolności nie poszły na marne, proponuję przejść do drugiego etapu, czyli wykonywania regulaminowej akrobacji, ściśle z regulaminem, w strefie itd. Wierz mi, że to nie to samo, później zawody, tu do tego wszystkiego dochodzi jeszcze stres. Jak już wcześniej wspominałem nawet najbardziej "ekstremalne" latanie po całym niebie jest łatwiejsze od prawidłowo wykonanego programu prostej akrobacji np. F3A "club" lub F3Ai

 

ps. Jeśli można to bardzo proszę zwracać się do mie bez Pan, po prostu Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo.

 

No model robi wrażenie. Pilot jeszcze większe. Ja ostatecznie zakonczyłem rozdział z deproniakami ( slup wysokiego napięcia ).

 

Hubert, i tak dużo wytrzymałeś. Ja jak usłyszalem pierwsze 19 sekund to wylaczylem dzwięk i zapodałem Iron Maiden 8) 8) Od razu lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.