Jump to content

Wspólne latanie.


MareX

Recommended Posts

W najbliższy czwartek, tj. 19 bm planowane jest wpólne latanie w Krakowie-Toniach na moim poletku. Rano przyjeżdzają Koledzy ze Śląska i Zagłębia z zamiarem dokładnego zwiedzenia MLP, a nast. ok. godz. 16-tej planowane jest to latanie. Zapraszam wszystkich chętnych Kolegów z okolic bliższych i dalszych, wraz ze swoimi sprzętami latającymi i ewentualnymi osobami towarzyszącymi. Po lataniu planujemy rozpalenie ogniska, pieczone na nim kiełbaski i pogaduchy nie tylko modelarskie. Pogodę mam już zaklepaną :wink: , więc powinno być fajnie. A więc do zobaczenia. :D

Link to comment
Share on other sites

Witam

Jako młodszy pomocnik zostałem powołany do pomocy w organizacji całej imprezy. Jak już Pan Marek napisał wszystko ma się rozpocząć koło godziny 16. Na wstępie chciałbym powiedzieć że jeśli ktoś ma zamiar zabrać jakiegoś zwierzaczka domowego, to niech lepiej uważa :wink: Wypadki się zdarzają, a lecąca kilkukilogramowa makieta miła nie będzie. Poza tym proszę w miarę możliwości o napisanie (najlepiej do mnie na PW) jakimi kanałami dysponujecie. Przynajmniej orientacyjnie będę się mógł zapoznać z listą. Po wspólnym lataniu planowane jest ognisko. I oczywiście padła dość ważna kwestia- prowiant. Pan Marek powiedział że zapewnia kiełbaski, piwo, picie itp. Jednakże nie będą to jakieś hurtowe ilości, wszystko z umiarem. Jeśli ktoś ma jakieś swoje gusty to może przywieść ze sobą coś. Niedaleko lotniska (1.5 minuty autem?) jest sklep, więc jeżeli zabraknie to można się wybrać w międzyczasie :wink: Wysłałem wiele zaproszeń do wielu osób. Jednak zaproszeni są wszyscy chętni- więc brak zaproszenia elektronicznego nie wyklucza z udziału w pikniku. Po prostu ciężko jest wysłać taką formułkę do wszystkich. Ponieważ to piknik modelarski, więc mile widziani są modelarze wraz ze swoimi modelarskimi znajomymi, a przede wszystkim z modelami. Można przywieźć ze sobą kogoś, już kilka takich grupek się do mnie zgłosiło. Dojazd jest bardzo prosty, lotnisko znajduje się przy ulicy Potoczek (w Krakowie, wystarczy wyszukać na mapie, jest to na Toniach) do której trzeba dojechać od ulicy Gaik. Po wjeździe w ulicę Potoczek trzeba jechać przed siebie, lotnisko jest przy ostatnim domu po lewej. Postaram się zrobić mapkę, lecz strasznie upierdliwy wirus nie pozwala mi na przeglądanie większości stron (działa mi tylko to forum i wrzuta.pl !!!!)

 

Samo lotnisko to pas trawy o wymiarach 100 na (chyba) 25m. Trawa idealnie wykoszona, ziemia walcowana. Jak na dywanie ;D Wokół lotniska są pola, sam pas stoi obok domu, zwrócony krótszym bokiem do niego. Więc świetne miejsce do latania.

Opisane zostało ono tutaj, są zdjęcia z wielu mniejszych spotkań

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=143&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania- proszę pytać. Chętnie pomogę.

Można do mnie zadzwonić pod numer 506 681 318. Chętnie udzielam wszelkich informacji codziennie od 14. W sam dzień pikniku nie latam więc można dzwonić w razie jakiś problemów.

 

Proszę o wypisywanie na PW lub nawet tutaj kto ma zamiar się pojawić na imprezie. Da nam to jakiś pogląd na sytuację.

 

Serdecznie zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

Cieszy mnie to :wink:

Zapomniałem dodać:

Jeśli macie możliwość zabrania kogoś do auta to lepiej będzie tak zrobić. Bo jeśli każdy przyjedzie swoim samochodem to będzie problem. Oczywiście nie mówię że do każdego samochodu ma wejść 5 osób (lepiej jak wejdzie kierowca i 5 modeli :devil: ) ale bez sensu żeby jechać pustym samochodem jeżeli możemy kogoś zabrać. Taka moja malutka propozycja :)

Link to comment
Share on other sites

MareX, trzymam cie za słowo!! byle nie lipiec bo będe się leniuchował na klifach :D I nie październik bo będe się leniuchował na zboczach i byle nie listopad bo będe się leniuchował nad Grand Kanionem i Las Vegas :P

Link to comment
Share on other sites

Pan Marek mnie źle zrozumiał! Zupełnie nie o to mi chodziło! Ba! Nawet o czymś mocniejszym nie pomyślałem. Ale tak to jest jak się pisze post szybko, gdy kolega czeka na krześle obok żeby wyjść na pole :wink: Poza tym napisałem że "zostałem powołany do pomocy w organizacji całej imprezy"

 

Przepraszam serdecznie za całe zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

Z bólem serca muszę stwierdzić że z mojej strony nici ze wspólnego latania lecz od sierpnia gdy będę już bardziej dyspozycyjny w Polsce będę wypatrywał postów o wspólnym lataniu więc jeżeli się coś zorganizuje chętnie byśmy wpadli ja z bratem i mój syn, którego też "zaraziłem" modelarstwem lotniczym

Link to comment
Share on other sites

No pogoda po prostu piękna... Pierwsze co zrobiłem po wstaniu rano to poszedłem do okna zobaczyć jak jest na polu ;D Ale niestety zapowiadają zachmurzenie na popołudnie... Mam nadzieję że się jak zwykle pomylą. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.