Skocz do zawartości

Ankieta dla użytkowników dronów i części DJI


mikpasz

  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś zainteresowany forum które dotyczyło by wyłącznie produktów DJI?

    • Tak, na pewno bym tam pisał
      3
    • Tak, ale tylko czytał
      1
    • Nie, ale mysle że dużo osób skorzysta
      3
    • Nie, są dużo lepiej rozwinięte strony
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Halo Mikołaj

Nie mam zamiaru podważać twojego autorytetu, ale od dawna zastanawiam się co oznaczają te trzy literki  DJI.

No i nie mam zielonego pojęcia, jakim cudem  Franek w chinach wylądował ?

A co do ankiety, to jeszcze się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad tą nazwą. D na początku to może być drone, a reszta nie wiem. W każdym razie produkty DJI mają naprawdę dużą popularność i dlatego pomyślałem o stworzeniu czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, wypadałoby wiedzieć co oznacza skrót jeśli chcesz organizować forum tej marki. Źle medialnie wygląda taka niewiedza.

DJI = Da-Jiang Innovation

A pełna nazwa firmy Da-Jiang Innovations Science and Technology Co., Ltd.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, wypadałoby wiedzieć co oznacza skrót jeśli chcesz organizować forum tej marki. Źle medialnie wygląda taka niewiedza.

DJI = Da-Jiang Innovation

A pełna nazwa firmy Da-Jiang Innovations Science and Technology Co., Ltd.

No tak, masz rację. Mimo tylu głosów na nie zdecydowałem się spróbować. Wydaję mi się, że za tydzień forum z portalem będzie gotowe.

P.S Będę mógł tutaj zamieścić linka? Nie jest to żadna konkurencja dla pfmrc, ale jednak związane jest to z modelarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie studiów Frank Wang nazywał się jeszcze Wang tao, w wolnym  czasie zajmował się sterowaniem modeli helikopterów.

Dajiang w przetłumaczeniu na polski : " wielkie ambicie nie znają granic " z czego powstała nazwa firmy DJI Inovations .

Z czasem kiedy firma weszła na rynek międzynarodowy z Wang Tao zrobił się Frank Wang .

W chwili obecnej DJI Lnovations waży osiem miliardów, z czego 45% Frankowi należna. Pierwszy" dronowy" miliarder na świecie.

Co do ankiety, to śmiem twierdzić że jest (manipulowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.