Skocz do zawartości

Rzutek na nudę :)


Elkojote
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też zrobiłem dziś rzutka. Zdjęcie dam jutro, bo został w aucie pod blokiem - zabraliśmy go na zakupy do marketu, żeby trochę popuszczać, bo na zewnątrz wieje. Nikt się nie bulwersował, wywołaliśmy za to spore zaciekawienie. :)

Nasz jest w wersji budżetowej, same podkłady, bez kleju, rozpiętość ponad 60cm. Nie ważyłem. Lata fajnie, w każdym razie dzieci uchachane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, popularyzujesz odważnie sztukę modelarską w Narodzie :)!

Żeby tak cały mógł się uchachać, to byłby krok w kierunku Raju ;).

Wymyśliłem, że też zrobię rzutka, wezmę nitkę i deproniaka 900mm, a potem...

 

Diesiat', diewiat' , wosiem, siem, sziest', piat', czetyrie, tri, dwa, adin, NULL !!!

 

Wot, gaaawno... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziś na deszczu w błocie za domem małe zbocze sobie znalazłem , a Bartek w ciepełku w markecie se lata .. , pomysł super , kto na dziecko nakrzyczy że z zabawką sobie przyszło :)  . A Andrzej widzę nie odpuści , holowanie musi być  :) Tylko film jakiś z tego holowania nagrać  , bo ubaw pewnie po pachy będzie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak by tu zrobić, żeby po wyczepieniu sam do domu wrócił... Albo żeby dał się znaleźć chociaż.

 

!!! Eureka! - mam psa, umie tropić i szukać, wie jak chwytać kruche rzeczy. Z oddawaniem bywa różnie...

 

Film musi być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i pewnie łatwy w transporcie , rozbierasz do koperty bąbelkowej i w drogę :) . Nie gnie ci w każdą stronę kadłuba i skrzydła przy taaakiej rozpiętości  ?? . A u mnie dziś był brat na obiedzie i oznajmił że bez zabawki nie odjedzie , bo aż się prosi żeby go do roboty zabrać i na hali popuszczać w przerwie śniadaniowej .

A tu jeszcze cały miot  :)

 

post-14492-0-21310200-1457888361_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulotniony :) dość szybki w powietrzu

Gratulacje  :) !

 

A my dalej testujemy :) , na zewnątrz też sobie radzi nieźle ! 

 

Zaprogramowałeś ten lot, przyznaj się ! AT Mega w kadłubie i piezomicroserwa... Ale auto ominął, jakby je widział... NASA udostępniła już ten program śledzący z Pershingów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.