Skocz do zawartości

Hobbyking 100amp problem z odpaleniem


Tomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Hobbyking 100amp OPTO ESC with 5 Amp External UBEC

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idproduct=28226

Problem polega na tym ,że moja turbina bez problemów odpala na 4 celach , a na 6 celach słyszę ciągłe bipanie.

Tak się zastanawiam czy to nie wina radia. Na 4s odpalany był na Turnigy9 , a na 6S na i10.

Czy możliwe , że na nowym radiu coś jest ustawione co nie pozwala odpalić regulatorowi?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Najprościej zrobić kalibrację drążka gazu. Może w momencie włączenia ESC drążek gazu był na Max. i ESC przeszedł w tryb programowania albo masz rewers na gazie i regulator też się nie uruchomi gdy po włączeniu radia dostaje impulsy na Max. obroty. Ustaw w i10 EPA na +- 100%  sprawdź rewers i powinno zaskoczyć.

Uruchom regulator z 6S na TG 9 i wszystko się wyjaśni czy to wina ustawień w i10 czy musisz szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem był tak banalny ,że aż szok.

Mianowicie w odbiorniku i10 kanały są podpisane z przesunięciem i wpinając w kanał 3 w rzeczywistości wpiąłem w kanał4.

Wczoraj byłem już zmęczony wieczorem jak to robiłem .Dziś na świeżo rozwiązałem problem w 20 sekund.

Temat uważam za zamknięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.