Skocz do zawartości

saper


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy zdarzyło mi się coś takiego :(

Kolega @saper wysłał mi maila następującej treści:

Słuchaj no stary kozaku nie marudz mi tu i nie wypisuj bzdur takich kont jak to co chcesz mi zablokowac mode stworzyc setki tysiecy i mozesz mnie i tak cmoknąć wiec lepiej wpełznij pod ten sam kamien z pod którego wypełzłeś i nie kozakuj tak samo jak twój wafel KxxxA ROZUMIESZ KxxxO CZY NIE ?

I mam teraz problem, o co chodzi z tym waflem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tekst dostałem na maila o 21:34, ale nie znałem go, gdy o 22:16 ( przypominam nie znając tego maila) wysłałem mu PW tej treści:

"Witaj

Przedstaw się, napisz coś o sobie, czytaj, czytaj, czytaj... napisz coś wartościowego i dopiero pogadamy.

Nie mam ochoty reagować na Twoje posty zgłoszone do moderacji przez różnych użytkowników (do których mam zaufanie) - jeszcze kilka zgłoszeń i wywalę Cię z forum

Pasuje Ci taki scenariusz ?

 

PS

Nie mam nic do Ciebie prywatnie, nie mam czasu analizować profili userów, ale nie lubię niepotrzebnej roboty, a Ty stwarzasz problemy."

 

Do tej pory nie odebrał PMa.

Może i dobrze, bo po takiej groźbie z mojej strony mógłby mnie zabić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... dostałem podobny mail co Hubert i w odpowiedzi napisałem mu ,że w każdej chwili mogę ustalić jego adres i porozmawiać z jego rodzicami lub sprawę wnieść do sądu.

Konto ma zbanowane.

(Dlatego też pewnie nie odebrał jużHubert ,Twojego PM-a)

Nie blokowałem konta , bo mam już jednego takiego ,co wystrzelił z podobnej armaty ,a teraz jest spokojnym userem .

Czasami trzeba dać komuś 2 szansę ,szczególnie jeśli to młoda osoba i po radosnym byciu "NEO" przyjdzie wydorośleć i opamiętać się.

Czasami zaś to już rozstanie dożywotnie , wszystko okaże się w ciągu kilku następnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja dolaczylem do grona respondentow.

 

Saper to chyba on ?

 

 

Flag this messageINFORMACJAMonday, June 23, 2008 5:00 PM

From: "karolczarny@vp.pl" Add sender to Contacts To: polishpeterpeter@yahoo.com

Witaj Peter,

 

MASZ JAK W BANKU ZE JAK CIE SPOTKAM NA OBOJETNIE JAKIEJ IMPREZIE MODELARSKIEJ TO CI MORDE OBIJE A DO WASZEGO FORUM TO MACIE ZJEBANE ZABEZPIECZENIA

 

Oczywiscie osobiscie zapraszam go na zlot pilotow FPV z ta roznica ze nikt nie bedzie nokogo bil.Porozmawialibysmy o zabezpieczeniach IP i co na to rodzice ?

 

No chyba ze sie myle i jest dorosly,choc watpie.Ja nie jestem anonimowy i mozna do mnie przyjechac,odwiedzic,ale na mojej wsi to bilet raczej w jedna strone....Tak czy inaczej zapraszam,gips nie jest az tak drogi :rotfl:

 

A za sasiada mam chirurga i osrodek niedaleko,sasiadka tam udziela sie,wiec fachowa pomoc zapewniona,gdyby dyskusja na tematy w/w byla zbyt ozywiona. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.