Skocz do zawartości

Excel 2000


Jakub Kostowicz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sam jestem ciekawy masy własnego trenerka. Poluje na wage a wtedy bedzie ważenie.

Wynikam z załozenia, że jest własnie tak w sam raz i bez zbednego balastu mam dobre wywazenie.

Tylko co ja moge powiedziec o trenerku, który spoczywa na szafie z nowym silnikiem juz prawie 2 miesiąc :evil:

Zawsze jak nie brak transportu to pogoda. Wiec bawie sie moim małenstwem ALIENKIEM na os max 10la.

Powiem, ze excelek bardzo przyjemnie lata i lądowanie jest z predkoscią ale daje rade. Jako iz latam dopiero od tego sezonu to po elektrykach spalina ma wyłącznie urok a lata sie przyjemniej modelami ponad 1m rozpietosci i masie >1kg.

Tak spalina ma swe nastroje i grymasy, zabawa jest swietna nawet jak jest wszystko w oleju :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam co sądzicie o wsadzeniu silnika Os Max 55 Ax do Excela o którym mowa w tym wątku?

Mam taki silnik na stanie i zamierzam kupić jakiegoś trenera pod ten motorek :roll:

Może jakieś inne propozycje...

Moje doświadczenie jak na razie to elektro-szybowiec ASW Pelikana

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak jak pisze poprzednik spokojnie możesz wstawić go w trenera 60. Np. taki

http://www.modelarski.com/produkt-Model_TRAINER_60P_,3886.html

Lot tym modelem to zupełnie inna bajka. Możesz latać przy znacznie większym wietrze i dużo stabilniej. Mam taki i miałem też trenerki klasy 46. Gdybym miał jeszcze raz zaczynać to wybrał bym właśnie trenera 60. Jak dobrze poszukasz to można go kupić w cenie poniżj 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już posiadaczem excela 2000 ale nie miałem do niego pasującego żadnego silnika. Kupiłem raduge już się cieszyłem że tanio a tu nie pali. Dziś zamówiłem silnik Super tigre St51 myśle że dobry wybór za te pieniądze. Zobaczy się jak będzie pracować. No i oblot excela będzie za jakiś tydzień. Będzie fajnie. :D Kupiłem go sobie by sobie troche spokojnie polatać. :D Będzie się fajnie latało. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie fajnie. :D Kupiłem go sobie by sobie troche spokojnie polatać. :D Będzie się fajnie latało. :jupi:

Jestem pewien, że będziesz zadowolony. Mam duży sentyment do tego modelu - dzięki niemu pokochałem skrzydła :wink:

Uważam że to jeden z najlepszych trenerków na rynku........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać na ten silnik. A ty jaki masz silnik. Z racji że to trenerek to będzie łatwo nim raczej sterować muszę mocniej zmocować ze sobo skrzydła bo będe robił nim różne rzeczy. Muszę potrenować zanim będe miałjakiegoś lepszego akrobata. :D Będe miał silnik Super tigre St51 ma 8,3 pojemność to będzie można tym excelem się pobawić. :D:D:D :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie mam w Excelku 2000 silnik os AX 46 ( 7ccm ). Na takim motorku można poszaleć.

Jednak łączenie płatów wypada poprawić ( najlepiej wymienić alu. bagnet na wegiel ), sprawdzić czy dobrze są sklejone miejsca łączenia płata. Po paru lotach musiałem kleić żeberka przy kadłubowe ( same z siebie się zaczeły rozklejać ). Modelik fajny do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.