Skocz do zawartości

Układ do załączania świateł w modelu i nie tylko


Lukis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Odpowiadając na pytanie kolegi Marek_Spy:

A dlaczego nie? Procesor może i na wyrost, ale akurat takie miałem pod ręką, a po drugie koszt niczym się nie różni od słabszych procesorów a po trzecie podstawkę programującą miałem już zrobioną pod te procesory :)

 

Wiem, że minęło sporo czasu od moich ostatnich wypowiedzi i wizyt na tym forum, ale przez pewien czas po prostu nie miałem czasu na nic :/

 

Ale wróciłem :) i informuję, że na chętnych czeka 10szt. układów. Więc chętnych proszę o zgłoszenia na pm'a

 

Cena też troszkę wyższa, bo poprzednia wersja była liczona z cenami netto... Więc teraz za opcję z diodami z wliczonymi kosztami wysyłki wyniesie 37zł a bez diod 32zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, czy układy jeszcze aktualne. 8) Jakby co to podam namiary do wysyłki.

Pozdrawiam Robert

 

"Ale wróciłem :) i informuję, że na chętnych czeka 10szt. układów. Więc chętnych proszę o zgłoszenia na pm'a

 

Cena też troszkę wyższa, bo poprzednia wersja była liczona z cenami netto... Więc teraz za opcję z diodami z wliczonymi kosztami wysyłki wyniesie 37zł a bez diod 32zł

"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moim zadaniem do kitu :)A Marka 1707 sterownik mam i mogę z czystym sumieniem polecić . Troszke nalezy pogłowkować nad oprogramowaniem bo mozliwosci sa spore :). I moze znowu pomarudze ale ma zbyt jak na moj gust prad bo tylko 400mA na kanał . A mnie sie marzy co najmnie 2 A :) To by swieciło :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro wyłącznik on-off podłączany do jednego z kanałów zakupie do tego kilka mrugających i stało świecących diodek - może będzie świecić jak na innych modelach. Myślałem też o listwie świecącej. Zbiorę kasę i jadę do sklepu z częściami. Musi tylko przyjść wyłącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro wyłącznik on-off podłączany do jednego z kanałów zakupie do tego kilka mrugających i stało świecących diodek - może będzie świecić jak na innych modelach. Myślałem też o listwie świecącej. Zbiorę kasę i jadę do sklepu z częściami. Musi tylko przyjść wyłącznik.

Dla mnie to marnowanie kasy :) . Z mojej praktyki wiem ze potrzeba naprawde silnych LED żeby coś było widać ..... Ale jakas moda im taniej tym lepiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.