Skocz do zawartości

Paypal, co o tym sądzicie


mazur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę o tym w necie się pojawiło na ten temat artykułów, choć szkoda, że temat tak szybko ucichł. 

Dokładnie, dziwi mnie to trochę, ale mam nadzieję że PayPal to odczuje i wróci po rozum do głowy.

Kilka dni temu było banków więcej - te same rezygnują z możliwości powiązania z trustly.

I to mnie bardzo cieszy, jeżeli większość banków w Polsce (i mam nadzieję na świecie) zablokuję możliwość szybkich doładowań to praktycznie nikt nie będzie mógł ich wykonać i PP faktycznie zwróci na to uwagę.

 

Mnie bardzo martwi to, że nie mogę teraz szybko doładować konta. Przykład jeszcze z przed zmiany (dosłownie kilka dni przed): Postanowiłem kupić sobie Cheerson'a CX-10, podliczyłem wszystko i wpłaciłem pieniądze na PayPal'a, a zakupy chciałem zrobić następnego dnia. Kiedy chciałem zapłacić okazuję się, że quad trochę podrożał (o kilkadziesiąt groszy) i nie mogłem zapłacić :). I tak szybki przelew i po parunastu minutach mogłem dokonać płatności. Teraz musiałbym czekać kilka dni...

 

Ja zupełnie nie rozumiem tej zmiany, ale może nie znam się na biznesie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.