Skocz do zawartości

Strona z mapą Polski. Warto obejżeć. Polecam


GRZECHU I JURAS

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie to z satelity widać, ale fotki starawe.... WV Transportera, który stoi obok mojej "stodoły" nie mam już od 5-ciu lat! A on tam nadal stoi...

Myślałem ,że lotnisko z własnoręcznie "wystruganym" napisem będzie widać... Coś po prostu za wolno lata ten satelita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego wypada gorzej, że ten satelita oblatuje nas szerokim łukiem, aby ominąć tą "pachnącą" atmosferkę lustracji, mściwości, nienawiści , zakompleksienia i arogancji? To mój żart oczywiscie i nic, broń boże o polityce...Ale na poważnie, ciekawe rzeczywiście dlaczego te "nasze" fotki są takie słabe? Może to też sprawa kaski, jaką trzeba za nie zapłacić Wielkiemu Bratu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ogladalem i Google Maps i Geoportal i kazdy z nich ma plusy i minusy ... w Geoportal widzialem miejsca w Polsce ktore nie potrafi pokazac (lub pokazuje b.niewyraznie) Google... Google ma zdjecia z przed chyba 3 lat - mimo ze pisza ze to wersja 2007 poprawiona - przez ten czas wybudowano obok 3 domy i zburzono 1 Fabryczke ....w starszej wersji Google widzialem moje autko pod domem - poza tym byla bardziej 3 D ! ta wersja jest za plaska ! -zawsze jak cos poprawia to spier...spieprzom....

I jeszcze cos - na tym linku Google nie idzie zejsc nizej (?)(zoom) w wersji sciagnietej (za darmo ) w ktorej trzeba sie zarejestrowac schodzi sie na 40 metrow no i pokazane sa b.dokladne dlug. i szer.Geo.

Pozdrawiam Jan

PS: Marku odwiedze Cie geoportalowo -przygotuj skrzynke piwa...hi,hi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.