Skocz do zawartości

.:REVOC:.


mazb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Promocja 100 na 100 zakończona !!

 

Zamówienie z numerem 100 złożył Pan Paweł z Ciechanowa - pokrowiec na nadajnik RC FUTABA T9. Wartość zamówienia: 70,00

 

A może pomyślicie o jakimś plecaczku na lotusa 2M arthobby

W chwili obecnej pokrowce na modele szyjemy tylko pod indywidualne zamówienia klientów, więc jeśli jest potrzeba takiego plecaka - zapraszamy na e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazb, czy planujecie wypuścić na zimę te pokrowce na aparatury do latania w mroźne dni?...

TAK :)

Wszyscy którzy zgłosili się do uczestnictwa otrzymają w tym tygodniu e-maile.

Sprawa troszkę się przeciągnęła w czasie z powodu małego problemu technologicznego, ale myślę że w tym tygodniu wyjdą pierwsze testowe sztuki (bo zima za pasem:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No włąsnie sobie plauje zamowic dzisiaj pare zeczy od was :D . Mam taki mały problem ceny wyswietlaja mi sie w euro, u was jst to samo??

 

W tej chwili tylko EURO ale przyjmujemy wpłaty w PLN (wedłuóg kursu euro).

Przepraszamy za utrudniania ale nadal pracujemy nad oprogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obecnym kursie i tendencji euro lepiej sprzedawac w tej walucie :P (lepiej dla sprzedawcy, nie dla nas, i dziwne ze polski sklep sprzedaje w euro :? ) Zastanawia mnie tylko to ze juz kiedys na stronie szlo wybrac wersje jezykowa i ceny zmienialy sie z PLN na EURO.

Dla nas polakow jest to sytuacja niekorzystna poniewaz nie tak dawno pokrowiec kosztowal ok 60-70zl, a teraz wychodzi grubo ponad 80zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.