Skocz do zawartości

.:REVOC:.


mazb

Rekomendowane odpowiedzi

mazb

modelarz

 

skype: r-e-v-o-c

skontaktowal sie ze mna.Wypada wiec na nasze potrzeby pomierzyc EG i ES ,nasze gogle,nagrywarki,tunery anteny.Szczegolnie gogle i anteny beda mialy sie dobrze w futeralach.Zaloze osobny temat w dziale rc-cam i tam padna typy i propozycje jak rowniez wymiary.

Do zobaczenia w dziale rc-cam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A ile by mnie kosztowal tak pokrowiec, torba na Sanwe rd6000? Na stronie sklepie nie moge sie zorientowac bo jakos kulawo mi sie to wszystko wyswietla.

 

Hmmm ... nikt do tej pory nie zgłaszał problemu z WWW.

Czy ktoś także ma problemy ??

 

Pokrowiec na SANWA RD6000 - około 58 brutto z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po powrocie z wakacji odebrałem z poczty pokrowiec na mojego Cockpita SX :) Towar najwyższej jakości, naprawdę super. Pasuje idealnie, same wykonanie wygląda na solidne. Postaram się wstawić jakieś fotki. Jest jeszcze coś, podejście do klienta jak i kontakt jest na najwyższym poziomie. Podoba mi się to, że produkt jest bez metki made in china :D

 

EDIT: Dodałem fotkę :)

 

dscf4565ia0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
... Towar najwyższej jakości, naprawdę super. Pasuje idealnie, same wykonanie wygląda na solidne. Postaram się wstawić jakieś fotki. Jest jeszcze coś....

 

Rogi23, miło jest nam słyszeć takie opinie. Dziękujemy !!

Mamy nadzieję że pokrowiec dobrze się sprawuje.

My w każdym bądź razie ze swojej strony dziękujemy Ci za pomoc w przygotowaniu produktu.

 

Po dłuższej przerwie spowodowanej zmianą serwisu, zapraszamy do nowej odsłony REVOC.

 

W ofercie kilka nowości, m.in.:

- uniwersalny pokrowiec na skrzydła

- pokrowiec do nadajnika SPEKTRUM DX7 - wersja 2

- pokrowiec do nadajnika HITEC ECLIPSE

 

W przygotowaniu kolejne produkty, m.in. niespodzianka w temacie EasyGlider/EasyStar

 

Serwis w dalszym ciągu jest w fazie rozwoju. W przypadku zauważenia jakiś błędów będziemy niezmiernie wdzięczni za przesłanie nam informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony szybkością działania tej Firmy.Wczoraj zamówiłem pokrowiec,dziś jeszcze nie zdążyłem wyjść z domu by dokonać wpłaty a już listonosz dostarczył mi paczkę z bardzo gustownym i funkcjonalnym pokrowcem.Brawo .:revoc:.

wstyd mi że dałem się wyprzedzić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Brawo .:revoc:. wstyd mi że dałem się wyprzedzić :oops:...

Cóż mogę więcej powiedzieć... :)

Przepraszamy !! Będziemy się starać aby więcej się to nie powtórzyło :lol2:

Jano ... staramy się na ile możemy traktować w ten sposób KAŻDEGO naszego klienta.

Dziękujemy za opinie.

 

czy mi sie zdaje czy pokrowce na Sanwe znikly ze strony?...

Upsss .... Gdzieś się zapodziały po przeprowadzce na nowy serwer :) Za chwilkę będą dodane do oferty.

Dziękujemy za info !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :) rabacik nie zaszkodzi :P

po wyplacie zamierzam sobie taki zafundowac wiec szukalem na stronie a wiem (widzialem) ze byly...

SANWA jest już dostępna.

 

Rabacik - za informację o braku SANWY w ofercie - smycz gratis :)

Zamówienie - proponuje zamówić już teraz - całkowicie niezobowiązująco.

Da nam to czas na spokojne przygotowanie Pana zamówienia, tym bardziej że planujemy w najbliższym czasie 2-3 dniowy przestój w produkcji - modernizacja pracowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazb, a może pokrowce na KATENE artexowa ?

Jeśli ktoś jest zainteresowany takim pokrowcem - bardzo chętnie postaramy się coś przygotować.

Mogę nadmienić również iż już jakiś czas temu mieliśmy przyjemność rozmawiać z właścicielem ARTEXu na temat pokrowców. Temat na razie zawisł w powietrzu gdyż ARTEX sprzedaje "tartaki" i sam bezpośrednio nie widział potrzeby oferowania pokrowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.