Skocz do zawartości

.:REVOC:.


mazb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po co zapraszać do sklepu jeśli po kliknięciu na link widać taką wiadomość:

 

"Sklep jest wylaczony z powodow administracyjnych. Zapraszamy wkrotce !"

 

:?

 

EDIT => strona sklepu już działa, więc już jest ok. Rzeczywiście bardzo ciekawe produkty są w nim zamieszczone. Życzę miłego przeglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazb,

 

Wydaje mi się,m że wśród Forumowiczów największy entuzjazm wzbudzą pokrowce na ES'a, EG'a i na sprzęt do FPV (coś fajnego, miękkiego z przegródkami na cały stuff, jaki wozimy ze sobą i oczywiście coś w stylu plecaka/dużej torby, bo statyw fotograficzny gdzieś/do czegoś przymocować trzeba. Zwrócę jeszcze uwagę, że także pokrowce na wszelkiego typu trenerki a zwłaszcza ich wielkie skrzydła, są oczekiwane z utęsknieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu zamówionych pokrowców zrobiłem trochę fotek i ich recenzję , zapraszam do obejrzenia:

 

http://www.rcclub.pl/2008/07/12/recenzja-oferty-sklepu-revoc/

 

Wrzucę ją też na to forum do działu sprzęt (za pozwoleniem moderatorów). Myślę, że warto zadbać o ochronę nadajników (i nie tylko). A towar jest naprawdę high quality :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu zamówionych pokrowców zrobiłem trochę fotek i ich recenzję , zapraszam do obejrzenia: http://www.rcclub.pl/2008/07/12/recenzja-oferty-sklepu-revoc/

Wrzucę ją też na to forum do działu sprzęt (za pozwoleniem moderatorów). Myślę, że warto zadbać o ochronę nadajników (i nie tylko). A towar jest naprawdę high quality :-)

 

chomiqu ... :oops: :oops:

Dziękujemy za uznanie i za obsszzzeeeerrrnnnnyy artykuł :)

 

PS: A pokrowiec trzeba ci uszyć nowy bo ten twój hak do paska (o którym nie wspomniałeś :evil: ) wszystko psuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładam swoje trzy grosze:)

zastanawiałem się nad kupnem alu walizki na nadajnik ale hmm oferta REVOC i

stałem się wczoraj szczęśliwym !! posiadaczem pokrowca na MX-12 i nie żałuję swej decyzji,po odebraniu osobistym pokrowca pierwsze wrażenie rewelacja.

Szybko do domu i na spokojnie przetestowanie.Nadajnik wspaniale się chowa w głównej kieszeni , z boku prosiłem o kieszonkę na akku LiFe dostałem zrobione po obu stronach:)

Wykonanie pokrowca jak dla mnie profesjonalne.Zresztą sam materiał jest rewelacyjny.

Teraz spokojnie mogę smigac na zbocze nie obawiając się dyndającego na szyi nadajnika:)

Czas realizacji zamówienia hehehe w poniedziałek zamówione we wtorek odebrane w środę wypróbowane na zboczu:)

 

pozdrawiam

Piotr Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,m że wśród Forumowiczów największy entuzjazm wzbudzą pokrowce na ES'a, EG'a i na sprzęt do FPV (coś fajnego, miękkiego z przegródkami na cały stuff, jaki wozimy ze sobą i oczywiście coś w stylu plecaka/dużej torby, bo statyw fotograficzny gdzieś/do czegoś przymocować trzeba. Zwrócę jeszcze uwagę, że także pokrowce na wszelkiego typu trenerki a zwłaszcza ich wielkie skrzydła, są oczekiwane z utęsknieniem.

 

Tak,to byloby fajne rozwiazanie.Skrzynki sa ciezkie i malo poreczne i zajmuja duzo miejsca w aucie.A pomysl pokrowcow na ES i EG lub trenerki sam w sobie trafiony-po prostu nie ma tego.

Gdyby byly potrzebne wskazowki co do sprzetu FPV sluze pomoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.