Skocz do zawartości

eco kukorelli - przeciek


Rekomendowane odpowiedzi

na końcu wała tuż przed śrubą jest zgrubienie około 1cm dł a na końcu jest wciśnięta taka brązowa panewka chciałem ją wyjąć lesz rozpadła się, będę musiał delikatnie wiertelem ją przewiercić a od strony kadłuba niema takiej jest tylko kawałek wężyka i panewka z teflonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ok to chyba pozostanę przy brązie chyba że gdzieś można kupić gotowe ?! a i jak zrobić nowy wał bo mam lekko wygięty po ostatnim pływaniu. syn kolegi nie wykręcił i przywalił w przeszkodę ale na szczęście tylko wał się wygiął wały się kupuje czy samemu robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już wiele pomogłeś za co bardzo dziękuje

ja jestem zielony zupełnie jeśli chodzi o łodzie, o tej pory głównie latałem

nawet nie wiem jaki silnik i regulator mam w moim eco jak go kupowałem sprzedawca mi nie zdradził parametrów

pływam na pakiecie 2s 5000mah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przyjedź jak Michał radzi do Lesznowoli - weź ze sobą model. Popatrzymy, pomyślimy i doradzimy.

Zapraszam

 

rconline.gif

 

Ja jestem z Piaseczna - deklaruję pomoc ale jak pisze Michał teraz to już trzeba pomacać i zobaczyć co tam u Ciebie w trawie piszczy.

Pytaj p Michała albo o Maćka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.