Skocz do zawartości

Urwane uszy mocowania serwa:(


Rodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy.

Dzis udało mi się wygospodarować trochę czasu by skladac Madmana, bo już i tak długo czeka na zlozenie.

Do rzeczy w serwach firmy D-power miałem wsadzone gumki z tulejami chciałem je na chwile wyciagnac i w tym momencie poszy mi uszy mocowania w 2 serwach po jednej stronie:( stawiam na bardzo slaba jakość plastkikow.

I teraz mam problem jak to naprawić? Na pewno będę pisal do sklepu czy tej części obudowy nie idzie u nich kupic (choć w to watpie) .

Klejenie na tak malej powierzchni raczej mi nic nie da i szybko pusci:(

Ale naszla mnie jedna myśl, co jak bym obcial te uszy równo z obodowa a następnie ze sklejki lub pleksy wycial taki prostokąt który ciasno spasuje się z obodowa i od gornej strony skleil to zywica epoksydowa czy jakims innym klejem.

Co wy o tym myślicie może macie tez inne pomysły?

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trzeba sobie radzić. Zrób tak jak mówisz ale nie odcinaj tych istniejących mocowań - zawsze to jakieś wzmocnienie będzie. Możesz też kleić klejem CA - trzyma bardzo dobrze. W ostateczności przerobić położenie mocowania - jeśli się da - i położyć na płask.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Irku za rade, nie odcialem uszu a na CA bardzo mocno trzyma.

Nie robilem ramki na serwo bo zapomnialem ze juz przykleilem dystans na serwo do kadluba.

A to dlatego ze kadlub okazal sie wezszy a 2 serwa sie nie zmieszcza( na przeciw siebie). Wiec zrobilem drugi dystans ktory przykleilen do serwa jako uszy i gitara. Przynajmniej moge lepiej przykrecic do kadluba bo przez ten kabel od serwa ktory wychodzi z boku czlowiek potrzebuje wieksza dziure na serwo.

Nie wyglada to estetycznie ale bedzie dzialac.

Dzieki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.