Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie Chocznia koło Wadowic (nowe)


Leszekm35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Panowie bardzo chciałbym podziękować w imieniu swoim i kolegów za sobotnie przyjęcie na Waszym lotnisku.

Lotnisko jak i towarzystwo przednie. Zapraszam z rewizytą na naszą łączkę w okolice Krakowa  :)

Poniżej nagrania z pokładu Drewniaków i kilka fotek z telefonu

 

Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy

 

 

Cześć :)

My również dziękujemy za odwiedziny , za super filmiki i zdjęcia :)

Pozdrawiam w imieniu wszystkich i do zobaczenia :)

Cześć

Macie jakieś filmiki z latania Kangaroo ?

mój kolega Marek jest bardzo zainteresowany również Kangaroowiec :)

pozdrowienia dla Was z Raciborza i zapraszam we wrześniu 09 do nas na piknik

Cześć 

Ja nie mam filmu ale napisz do kolegi Robert Mucha na messenger to jego model :) On dopiero zrobił nim może 3 loty także jest w fazie nauki i testów. Ogólnie lata to bardzo fajnie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc koledzy , przyjmiecie kolejnego w swoje grono ? Aktualnie Trex 470 ale w garazu czeka PC Porter na konwersje na elektryka oraz model predkosciowy do skonczenia . Wpadałbym na Wasza łake 3-4 razy w miesiacu głównie w tygodniu ale czasem tez w weekend na wspolne latanie , jesli sie zgodzice rzcz jasna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc koledzy , przyjmiecie kolejnego w swoje grono ? Aktualnie Trex 470 ale w garazu czeka PC Porter na konwersje na elektryka oraz model predkosciowy do skonczenia . Wpadałbym na Wasza łake 3-4 razy w miesiacu głównie w tygodniu ale czasem tez w weekend na wspolne latanie , jesli sie zgodzice rzcz jasna .

PC porter jaka rozpiętość? Ja mam coś pod 3 metry na DL50. Też do ulotnienia. Latam dużo śmigłowcami. Widzę że masz rexia 470. Po prostu przyjedź kiedyś. Polataj z nami i zobacz czy Ci pasuje :) Chłopaki są super i pewnie Ci klimat siądzie. Ja teraz mam 2 tygodnie przerwy. Wczasy. Pozdrawiam.

Hej...

Szkoda że nie daliście cynkacza że wybieracie się do nas,bardzo chętnie przyłączył bym się.

Tym bardziej że dawno nie widzieliśmy się, chyba wpadnę z rewizytą. :)

Boguś wpadnij kiedyś bo mi fotki obiecałeś :) Weź Antosia i Mariana. Mnie teraz 2 tygodnie nie będzie. Ale chłopaki będą latać na bank :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek nagrał w sumie dwa krótkie filmiki z Kęt :)


Hej...
Szkoda że nie daliście cynkacza że wybieracie się do nas,bardzo chętnie przyłączył bym się.
Tym bardziej że dawno nie widzieliśmy się, chyba wpadnę z rewizytą. :)

A no widzisz Bogdan w sumie Janek z Sebastianem rozmawiał osobiście myślałem , że wszyscy będą wiedzieć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.