Skocz do zawartości

Kupię plany F-14 Tomcat 80cali


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc ale cena jest zaporowa. Jeden koleś sprzedaje te plany w USA za 9 dolców na CD ale koło 100zł za przesyłkę która będzie szła miesiac pewnie. Napisałem do niego zeby mi wysłał sam plik tomcata to jaśnie pan "amerykaniec" nawet nie raczył odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale cena jest zaporowa. Jeden koleś sprzedaje te plany w USA za 9 dolców na CD ale koło 100zł za przesyłkę która będzie szła miesiac pewnie. Napisałem do niego zeby mi wysłał sam plik tomcata to jaśnie pan "amerykaniec" nawet nie raczył odpowiedzieć.

Slawek,

Niestety takie sa ceny poczty w USA.  Kilka lat temu kupilem plany w USA i relacja cenowa byla taka sama i szlo ladnych kilka tygodni (International Priority Airmail).

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za małe OT ale 2 tygodnie temu kupiłem serwa 4 szt. w USA. Przesyłka kosztowała mnie 5,5$ a paczka doszła w ciągu 10 dni. Nadmienię, że serwa były wepchnięte w kopertę i przyszły chyba jako list. 

Tak więc coś tu się nie zgadza i ktoś próbuje mocno naciągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.