Skocz do zawartości

O co chodzi?


BRoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie rozumiem do końca pracy regulatorów ale :

 

 

kiedy programuję w "Governor mode" soft start a w 'Brake type" średni hamulec to owszem start jest miękki ale hamulec wyłącza się  i nie działa.

Używam karty programatora. Regulator i karta ZTW. Jeśli w governor ustawię RPM off hamulec jest ale miękkiego startu nie ma.

O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem o co chodzi !

Jeżeli sprawdziłem 2 szt regulatorów ZTW  takiego samego typu i oba nie sprawdziły się w swoich funkcjach jakie deklaruje producent to oznacza , że 100% tego sprzętu (ten typ) jest do bani !

 

W pierwszym nie dało się zaprogramować hamulca-serwis wymienił bez problemu na nowy (?)

W drugim za pomocą dowolnej ilości ustawień nie można ustawić miękkiego startu i hamulca . Albo miękki start i wtedy nie ma hamulca, albo hamulec i nie ma miękkiego startu.  Regulator sam przechodzi do trybu wyłączony hamulec jeżeli ustawia się miękki start. To jest niedopuszczalne by regulator samodzielnie zmieniał jakiekolwiek ustawienie.  

Zwykłe dziadostwo ! A kolorek taki obiecujący ....

 

Poradziłem sobie z miękkim startem z poziomu nadajnika (MC 24) opóźniając działanie kanału wyłącznika silnika o 1,6 sek na wstępie. Jest hamulec i miękki start. A jeśli ktoś nie ma takiej funkcji w nadajniku? Kupić spowalniacz serwa ? Można i tak byle nie firmy ZTW !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.