Skocz do zawartości

Witam wszystkich na tym forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na tym forum.

Od dawna czytam i  podglądam tematy na forum i przyszedł czas aby wziąć czynny udział, dzielić się doświadczeniem i czerpać cenne rady od bardziej doświadczonych miłośników tego zacnego hobby :-)

Do modelarstwa wracam po 25-30 latach. Dane mi było zacząć jako nastolatek w jednej z wielu w tamtym czasie modelarni działających pod patronatem LOK (dla młodszych czytelników - Liga Obrony Kraju - tak, było coś takiego). To były naprawdę fajne czasy dla młodzieży która mogła zdobywać wiedzę i umiejętności w klubach niejednokrotnie dobrze sponsorowanych przez np okoliczne zakłady pracy. To tyle historii :-)

Dziś wracam do tego zacnego hobby :-) Jestem miłośnikiem rekreacyjnego latania szybowcami i elektroszybowcami. Etap "elaporu"  zaliczyłem kilka lat temu i teraz przyszedł czas na modele konstrukcyjne. Przez hangar przewinęły się:

Easy Star, Easy Glider Pro, Solius, Beta z Topmodel. Obecnie oblatuję nowość z Topmodel - Indian. Na warsztacie Falcon 2,2 i Vampir Blejzyk-a. I to by było na tyle :-) Narazie :-)

PS

Jestem fanem Team-u Kęty :-) Mam zamiar odwiedzić Wasze wspaniałe lotnisko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.