Skocz do zawartości

Wycinanie.pl - laserowe cięcie sklejki i balsy, wycena online


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wszystkie komentarze i trwającą dyskusję, cieszę się że mogę poznać Wasze spojrzenie.

 

Rafał, naszym celem jest zautomatyzowanie procesu wyceny, a do tego konieczne jest otrzymanie rysunku zoptymalizowanego pod laser. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy umie narysować taki rysunek poprawnie, dlatego oczywiście przed wrzuceniem go na maszynę oglądamy czy istnieje techniczna możliwość wycięcia. Z drugiej strony, dokładnie tak jak powiedział Sławek, ręczne przygotowanie projektu jest możliwe, ale to zupełnie inna usługa, bo do tego potrzeba kilku godzin pracy.

 

Sławek, dzięki za uwagę o poliliniach i o zamkniętych obiektach. Pomyślimy jak rozwiązać ten problem w najbliższym czasie.

Co do plików przesyłanych do wyceny, trzymamy je na naszym serwerze do celu późniejszej analizy, aby móc naprawić błędy w naszym oprogramowaniu do obliczania ceny. Z tego co widzę, ktoś (może Ty) właśnie próbował załadować rysunek z tak dużą liczbą otwartych ścieżek, że przekroczyło to oczekiwane założenia, więc będziemy pracowali nad naprawą tego błędu. Oczywiście traktujemy przesyłane szkice poufnie i nie są one wykorzystywane w żadnym innym celu. Dodatkowo, jeżeli nie założyłeś konta w serwisie przed załadowaniem rysunku, to nie mamy informacji o właścicielu rysunku i jest on dla nas anonimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załadowałem z ciekawości .Krzywe są pozamykane tyle że wygenerowane z DevFuz'a.Mój sprzęt wycina je bez problemu.Wasz program na pierwszej pracy pokazał rozmiar 4000 mm.Drugi plik z AutoCad to deska balsowa z żebrami i tu rozmiar był 1100 mm.Poza tym nie wiem ale wydaje mi się że do wyceny powinna być podana grubość materiału.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, wysałałem plik kadłuba ultimate 1,5m do wyceny ale znowu wyskoczyło że coś nie bardzo z liniami. Gdzie mieścicie się w Warszawie? Może podjechałbym do Was kiedyś i porozmawialibyśmy w realu? Tu nie ma za bardzo jak bo pewna osoba na to za bardzo nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, wysałałem plik kadłuba ultimate 1,5m do wyceny ale znowu wyskoczyło że coś nie bardzo z liniami. Gdzie mieścicie się w Warszawie? Może podjechałbym do Was kiedyś i porozmawialibyśmy w realu? Tu nie ma za bardzo jak bo pewna osoba na to za bardzo nie pozwala.

 

Już do Ciebie napisałem w tej sprawie, myślę że warto porozmawiać:)

Ja załadowałem z ciekawości .Krzywe są pozamykane tyle że wygenerowane z DevFuz'a.Mój sprzęt wycina je bez problemu.Wasz program na pierwszej pracy pokazał rozmiar 4000 mm.Drugi plik z AutoCad to deska balsowa z żebrami i tu rozmiar był 1100 mm.Poza tym nie wiem ale wydaje mi się że do wyceny powinna być podana grubość materiału.

 

Dzięki za załadowanie rysunku, jutro siadamy na tym żeby sprawdzić na czym polega problem.

Co do grubości materiału to żeby zobaczyć wycenę trzeba najpierw wybrać w jakim materiale i jakiej grubości chcemy wycinać, bo cena za metr cięcia zależy od grubości materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.