Skocz do zawartości

Mistrzostwo swiata w handlu


DJDIT

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na ta aukcje, niebywała okazja na zakup prawie nowego pakietu, jedyny minus że ma 15% mniejsza pojemnosc i zdartą izolacje z jednego ogniwa i był sporo używany :lol:

 

http://allegro.pl/item160630549_pakiet_gp.html

 

 

ps.

Oryginalna treść aukcji gdyby miała sie zmienić:

 

Dzisiaj na aukcji wystawiam prawie nowy pakiet GP 9,6V 1100mAh a według ładowark SHARKA wchodzi w niego ok. 960mAh(tak mało ponieważ był sporo używany).Pakiet ma zakończenia typu GOLD 4mm i sylikonowe przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ok dokopaliście mi przepraszam moja wina, przepraszam jeszcze raz już jest wszystko zmienione:

 

http://allegro.pl/item160630549_pakiet_gp.html

 

 

Krystian, nie wchodze w dział giełda wiec nie widziałem że to ty, a nawet gdybym wiedział to nie ma się czego obrażac, każdy popełnia błedy a czasami sa one smieszne :D

Nikt nie chciał ci dokopać ani nie ma sensu żebys kogokolwiek przepraszał ani sie obwiniał, ponieważ nic złego nikomu nie zrobiłes!!!

Troche luzu i usmiech na twarzy, mam nadzieję że spotkamy sie kiedys na jakims zlocie i posmiejemy sie z tego :D:lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego sklepu chodzi sie tylko dla ciekawostki (mowimy tu oczywiscie o zmaterializowanej wersji jego, a nie o internetowym) lub jesli potrzebujesz czegos "na gwalt", a nie ma tego nigdzie indziej. Nie ma nigdy problemow z zakupem i poradami, ale sa one z reguly "w mysl biznesu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.