Skocz do zawartości

0ptic6 sport czy zwykły optic6


rose

Rekomendowane odpowiedzi

hm.. nie wiem czy nie lepiej zainwestowac w futabe 6ex w podobnej cenie..

 

wiem, znam podejscie wielu ludzi do 2.4ghz , sam nie jest do konca przekonany no ale wedlug mnie lepsza aparatura od optica, optic juz troszke stary, jakos dziwnie ciagle wysoko z cena stoi... i ta futaba wedlug mnie jest lepsza

 

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=162_187&products_id=3247

 

Niech mnie inni poprawia jak sie myle.

 

Moze inni wypowiedza sie na temat futaby 6ex, bo malo jest o niej na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w modele.sklep jest za tą samą cenę, ale tam nic nie ma o większych spalinkach

 

"Aparatura została zaprojektowana specjalnie na potrzeby modelarzy latających modelami samolotów halowych, park i slow-fly, czy też użytkowników niewielkich helikopterów i łodzi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos dziwnie ciagle wysoko z cena stoi...

Znaczy, ze jest warta swej ceny - prawo rynku.

Moze inni wypowiedza sie na temat futaby 6ex, bo malo jest o niej na forum

Uzywalem (wersja 35Mhz) - spokojnie wystarcza, jakosciowo dobra, zadnych problemow nie mialem, jednak nabylem Eclipse tanio i Futaba lezy w kacie (Eclips juz sprzedany - kupilem Multipleksa ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w wersji 35 Mhz - bo uzywalem - wciaz gdzies lezy i sie kurzy - o wersji 2.4 wiem tylko tyle, ze wczesne wersje mialy problem z kodowaniem sygnalu (czy cus) - w wersji pozniejszej blad (podobno) poprawiono.

Funkcje maja te same Acro/heli - na poczatek aparatura super - jedyne co moge powiedziec na minus to - sa dwie wersje exa i exp - jedna z nich ma przelacznik kanalu (chyba 6 ) 2 pozycyjny - druga 3 pozycyjny - wazne jesli uzywasz lotek w szybowcu jako klap i spojleronow. (np. w EG )- a minus to taki, ze kupilem wersje z przelacznikiem 2 pozycyjnym ;/ .

Aha wersja 2.4 wystepuje zdaje sie tylko w wersji z przelacznikiem 2 pozycyjnym, ale pewnosci nie mam.

 

Nie wiem jak Ty, ale jesli chodzi o 2.4 - to wybralbym chyba spectruma dx6i - bawilem sie tym radyjkiem pare razy (sprzet kolegi z lotniska) i cenowo podobnie, a jakies takie przyjazniejsze w obsludze, wiekszy wyswietlacz i zadnych problemow, ponadto troche wiecej pamieci modeli i ustawien, ale szczegolowo mozesz porownac sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.