Skocz do zawartości

Kolejny model po Blixterze/Pioneerze 1400...


Krzysiek124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem się już nie odzywać ale skoro to Ty piszesz więc jeszcze raz i już ostatni coś napiszę.

 

Lecz w tym momencie forsujesz w zasadzie tylko swoje stanowisko co do GUSTU. Lubisz modele konstrukcyjne, latałeś nimi - fajnie.

Masz doświadczenie w lataniu w silnym wietrze - też dobrze.

Ale dyskutujesz tu o wyższości modeli konstrukcyjnych nad piankowymi, zupełnie jakby te piankowe to był totalny śmieć.

Przyganiał kocioł garnkowi. Za wszelką cenę forsujecie modele piankowe. Tak jakby się świat kończył na piankach i nic poza nimi nie istniało. Czy ktokolwiek z dyskutantów zaproponował coś innego poza piankami? Forsujecie swoje rozwiązania, które znacie i lubicie. Czym się różnią nasze stanowiska, że aż tak moje piętnujesz?

Tylko raz wyraziłem swoją opinię o modelach piankowych i chodziło mi przede wszystkim o gotowce pokroju Pioniera, EasyGlidera TSII, Blixtera i tego typu modeli, że są do wszystkiego czyli tak na prawdę to do czego? 

Czy są złe? Gdzie to napisałem bardzo proszę o zacytowanie.

 

Czy uważam, że modele konstrukcyjne czy laminatowe są lepsze od piankowych . Tak. Tak właśnie uważam i moja wiedza jest oparta o doświadczenie jakie posiadam. Latałem sporą ilością pianek i mam porównanie. Ale ani razu nie powiedziałem, że są złe i nadają się do śmieci. Nadinterpretacja moich wypowiedzi.


Są po prostu różne drogi modelarstwa. Jeden lubi jedno, drugi lubi drugie. Mamy się wspierać i sobie pomagać.

Po co wyciągać noże i udowadniać kto tu jest wielbłądem, czyja racja mojsza niż twojsza, i kogo posłać na stos, a komu dać kartofla?

Kompletnie bez sensu.

Tak i cały czas to powtarzałem. Już napisałem wcześniej że pokazuje inną (moim zdaniem ciekawszą) drogę. Nikomu nic nie każę tylko podpowiadam. Znów nadinterpretacja. Ani razu nie napisałem, że tylko taka a nie inna droga jest słuszna napisałem że jest ciekawsza. Jak widzę nie rozumiesz Ty i inni tego określenia. Napisałem, że ta która proponuję jest moim zdaniem ciekawsza i nikt nie zapytał dla czego tak uważam, tylko wszyscy wiedzą swoje że pianki są najlepsze do wszystkiego. No tak forsujecie te pianki że za miło. 

 

Aby zakończyć ten wątek to powiem w ten sposób. Reprezentujemy dwa odrębne spojrzenia na modelarstwo. 

Każda grupa ma swoje racje. Każda jak widać uważa, że tylko ta droga jest dobra. 

Ja tak nie uważam i jeszcze raz powtórzę nikomu tu nic nie narzucam tylko pokazuję możliwości. 

Przecież autor wątku i tak zrobi co będzie chciał a jestem przekonany w 100% że wybierze piankę. Ale taki inny głos może w przyszłości coś zmienić. 

Adrianie odebrałeś i zrozumiałeś moje wypowiedzi źle, niezgodnie z moją intencją. To jest Twoja i jak widzę innych nad interpretacja, że się upieram czy zmuszam. Nie, w przeciwieństwie do Ciebie i pozostałych pokazuję, że można inaczej, że świat jak pisałem na piankach się nie kończy.

 

 

Podobnie nie na miejscu jest nieudany sarkazm i próba dyskredytacji rozmówcy przez podważanie zakresu jego wiedzy. To po prostu niegrzeczne.

Masz swoje zdanie, wyraziłeś je, szanujemy. Koledzy wskazali inny punkt widzenia. I tyle.

Dogadywanie teraz innym nie jest na miejscu.

A tu już bardzo bym prosił o to abyś nie był adwokatem w nieswojej sprawie.

Tu akurat mam swoje spostrzeżenia z niejednego wątku. Mówisz, że niegrzeczne się odezwałem, być może, ale zapytam dlaczego niegrzecznie, uszczypliwie,  sarkastycznie odezwał się jak zwykle w stosunku do mnie Bartek. To już kolejne temat w którym Bartek nie potrafi się powstrzymać i nie dogadywać mi. Nie będę ciągnąć tego tematu. Powiedziałem swoje i się z tego nie wycofuje.  

Tak więc Adrianie proszę nie bądź w nie swojej sprawie adwokatem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek bardzo się rozwinął... No cóż, jak ktoś kto lata tylko Blixterem to muszę po prostu coś kupić i na coś się zdecydować. Bardzo sobie cenie te uwagi odnośnie przejścia z pianek na laminat. Wiem ile nerwów kosztowało mnie "oszczędzanie" i latanie takim czymś jak Belt CP, dopiero przejście na T-Rexa i "profesjonalną aparaturę" dało mi o wiele więcej frajdy z lotów i mniej stresów.... Myślę że wybiorę jakąś piankę, jeszcze... /FunCub, Solius, Phoenix2000/, a w przyszłym roku na sezon będę celował w Falcona Evo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.