Skocz do zawartości

nastik.pl


Jano

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele jest dobrych sklepów w wielu kupowałem.Ale dziś zostałem totalnie zaskoczony.O godz 22.30 zamówiłem w nastiku Mx16 i prosiłem o szybkie załatwienie sprawy bo chciałbym mieć to cacko w niedzielę.Doznałem wstrząsu jak po 30 min dostałem poczte że wysyłka jutro tj 15.07.Wygląda na to że pan Grzesiek pilnuje interesu swojego i naszego nawet w nocy.Chyba nie wypada mi już kupować gdzieś indziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niewątpliwą przyjemność poznać niedawno Pana Grzegorza osobiście.

Moja opinia ...

Pojęcie na temat sprzętu - powalająca na kolana. Rzetelność i godne naśladowania podejście do klienta (przykład powyżej i nie jesteś wyjątkiem).

Polecam z czystym sumieniem w 100%.

Jedyny minus jak dla mnie - przydałaby się troszkę świeższa i bardziej przyjazna strona www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mogę dodać swoje 3 grosze w tym temacie.

 

Ostatnio składałem zamówienie u p. Grzegorza w ubiegły czwartek i już w piątek (po niecałej dobie) cieszyłem się z odbioru przesyłki.

Pełen profesjonalizm.

 

Sklep naprawdę godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jesto to najlepszy sklep modelarski :jupi: Wybieram się na Góre Żar żeby poznaćgo osobiście i podziękować - no jakby nie było to w 90 % osprzętu i materiału modelarskiego mam własnie od niego :D

 

oby tylko w piórka nie obrósł

 

Miejmy nadzieje że nie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano, jestem w tej samej sytuacji co Ty. Napisali mi że nie mają danego towaru, wiec poprosilem o inny i dzisiaj mi wysyłają. Zresztą, nigdy nie mialem problemów z nastikiem. Jak dla mnie, sklep najlepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny potwierdzam przedpiśców :)

Reklamacja gwarancyjna na odbiornik JETI ? Nie ma problemu. Tydzień czasu i odpowiedź od producenta. Koszty ? 8 zł za przesyłkę. Do tego zamówiłem dodatkowy kwarc i kilka innyc rzeczy (m.in. małego foxika epp :) ). Pełen profesjonalizm. Każdy problem dokładnie wyjaśniany przez telefon ze zgoła stoickim spokojem i wielką wyrozumiałością. Pozdrawiam Grzegorza. Pełna rekomendacja z mojej strony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również pochwalę Pana Grzegorza.

 

Zamawiałem kilka razy i nigdy nie było problemów. Dzwoniąc otrzymałem fachowe i wyczerpujące odpowiedzi.

Ostanio zamawiałem 3 regulatory dynam 25A a dostałem Dualsky 25 bez dopłaty :D :shock: .

Gorąco polecam :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

no to widze że się poprawiło , ja w 2006 roku zamawiałem kołpak a że suma niewielka 25zł to pomyślałem że dołoże coś jeszcze no może karte programującą do regulatorów JETI 22 zł nie była mi teraz potrzebna ale może kiedyś się przyda , zamówienie przyjęto , po kilku dniach przyszła paczka , w środku karta programująca do regulatorów JETI i karteczka

 

Witam,

 

Niestety włąśnie skończyły się kołpaki aluminiowe 57mm. Dostawa dopiero za miesiąc. Wysyłam Panu zatem samą kartę programowania

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Każdy może się potknąć, ostatnio miałem podobną wpadkę z nastik.pl.

Warto wtedy wysłać maila, odpowiedź będzie na pewno szybka, i załatwi sprawę.

Ja mogę polecić, dobre ceny i bardzo dobry kontakt. Na wszelki wypadek można wcześniej zapytać, aby rozwiać ewentualne wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.