Skocz do zawartości

Mały wywiad środowiskowy wśród naszej społeczności


Góra

Rekomendowane odpowiedzi

No, też racja, to duży plus.

 

Mi głównie chodzi oto by osoba kupująca model od mnie, jak najmniej "zepsuła" na starcie. Bo zrobie zestaw ktoś go złoży według swego widzimisię i potem są problemy, że zestaw do :ass:, że sprzedałem bubla. Dlatego chciałbym zrobić tak ze 4 modele na gotowo, oblatać i sprzedać, najlepiej odbiór osobisty, by przyszły nabywca zobaczył co ma zrobić a czego nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to firma Sau miala robić jakies treningowe dlg. Nie wiecie czasem jak się ta sprawa potoczyła? bo na razie nie widzę go w ofercie a sklep wznowił działalność.

 

(przepraszam ze nie mam avatara ale nie posiadam żadnego swego zdjęcia. W przyszłym czasie postaram się dać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa ruszyła już od soboty, ale wolę pokazać już coś konkretnego w dziale "szybowce",więc dopiero dziś wieczorem wstawię zdjęcia jak wyjmę pierwsze skrzydła z worka.

 

W każdym razie tak jak pisałem wcześniej w weekend pare modeli bedzie gotowych do lotu, w tym jeden już przetestowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.