Skocz do zawartości

www.avifly.pl


RCmichal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Widzę nikt się jeszcze nie wypowiadał to napiszę o www.avifly.pl
Zakupu dokonałem w sklepie 2 razy i na prawdę bardzo sobie chwalę, ceny bardzo konkrecyjne i spory wybór.

Do napisania mnie tutaj skłoniło to, że Pan zadzwonił do mnie się upewnić czy chce zamówić to i to bo nie pasuje do siebie. Miał rację i dostałem jeszcze gratis bo czegoś brakowało. Wysyłka w dniu w którym złożyłem zamówienie, wypas i polecam.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety muszę powiedzieć w prost 

 

!!!! NIE POLECAM TEGO SKLEPU !!!!

 

Zamówiłem kilka pozycji w tym 20cm przedłużacze które pilnie potrzebuję do przebudowy pakietów.

 

1517941816_Bez_tytuu_1.png.33ae17dc19d08f992c4f0dd7dd28c469.png

 

Czy to jest 20cm no sobie jaja zrobili ze mnie.

+

Nie dostarczyli wcale jednej pozycji w ilości szt 7 z uwagi że nie mieli ich na stanie.

NIKT Z OBSŁUGI DO MNIE NIE ZADZWONIŁ POINFORMOWAĆ ŻE NIE MAJĄ TOWARU

Paczuszkę (niekompletną i z błędną pozycją) spakowali i wysłali.

 

Po otrzymaniu przesyłki i zobaczeniu ich błędu, zadzwoniłem i grzecznie złożyłem reklamacje. Obiecali oddzwonić tego samego dnia

Następnego dnia ja zadzwoniłem bo nie oddzwonili.

W rozmowie telefonicznej ustalono zwrot kwoty za niewłaściwe przedłużacze oraz niedostarczoną pozycję.

Ponieważ płaciłem przez Przelewy24 to zwrot miał być już w poniedziałek.

Mamy sobotę a zwrotu jak nie ma tak nie ma nie chce mi się dzwonić i ich upominać wysłałem maila w czwartek wieczorem ale nawet nie odpowiedzieli.

 

!!! ODRADZAM KAŻDEMU ZAKUPY W TYM PSEUDO SKLEPIE  !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.