Skocz do zawartości

Cześć i czołem


chips
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem :)

 

Prosto z mostu...

 

Rafał pilot oblatywacz niszczyciel ;] sklejam latam tworzę kretowiska na przy domowym polu. Zbieram dziurawe li-pole po nonszalanckich kaskaderskich wyczynach. Puki co miałem więcej akumulatorów niż modeli.

 

A tak serio modelarstwo przyszło wraz z zajęciami w Pałacu Młodzieży w Warszawie. F2B i F2C zapoczątkowało przygodę z modelarstwem. Parę tytułów dzbanków i wisiorków zdobiło szafy. Zaczęło się od Jaskółki już drugim modelem był wicherek 10... A później to już akrobaty na uwięzi skończyło się na F2C (wyścig na uwięzi) Olbrzymie koszty materiałów silniki spalinowe robione przez topowych zawodników opróżniają portfel no i CZAS czas CZAS tak to wszystko się skończyło. Lecz iskierka za żarzyła się w RC. Modele z depronu tubka kleju parę gratów i możliwość latania wszędzie. Niestety ciągle chce się więcej i więcej tak więc jestem TU. Będę Was męczył pytaniami, a być może sam pomogę jak dam radę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.