Skocz do zawartości

Nie zgub modelu


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod

Piotrze, myślę że trzeba by tak napisać soft do procesorka,aby reagował na zupełny brak impulsów oraz na impulsy poniżej 1.3 milisekundy-co odpowiada 30% wychylenia drążka gazu.W przypadku braku impulsów buzer uruchamiałby się natychmiast, co pozwoliłoby dodatkowo stwierdzić przy niewielkiej odległości od modelu ewentualne zakłócenia w "eterze", natomiast zredukowanie lub wyłączenie silnika napędowego powodowało by zwłokę rzędu 2-3 minut do uruchomienia buzera.Przy takim rozwiązaniu mozna by używać tego układu zarówno w odbiornikach PCM jak i PPM.Podłączenie do odbiornika trzeba by zrobić kabelkiem Y (w przypadku kiedy układ miałby być obsługiwany przez kanał regulujący obroty) lub wpiąć układ na wolny kanał i ewentualnie uruchamiać go przez dodatkowy przełącznik w nadajniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Chciałem troszkę odświeżyć temat.

Chciałbym dowiedzieć się jak sprawuje sie wam to urządzonko ??

Sklep AVT

 

Zastanawiam się nad zakupem tego, ale męczy mnie jedna sprawa...

 

Skoro to jest podłączane pod odbiornik i zasialanie jest z odbiornika to co w przypadku gdy mamy nieplanowane twarde lądowanie ??

Jeśli wysiądzie elektryka w modelu to jaki wtedy pożytek z tego sygnalizatora ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z powodu kraksy wysiądzie cała elektryka to nic nie pomoże.

Na upartego można dać do bipera zasilanie buforowe na jakichś pastylkowych litówkach (żeby lekkie było), polutowane tak żeby się nie urwało przy kraksie. Ale uważam, że normalne podłączenie wystarczy w 99.9% przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.