Jump to content

Nie zgub modelu

Marcin K.

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
Można prosić o skan schematu tego układu?

Wydawało mi się, że odpowiadałem na ten post :? Admin pozamiatał? :)

Jutro wstawię schemat. Skanera nie mam niestety a i artykułu przepisywać mi się nie chce, ale układ jest banalnie prosty, więc potrzebne to chyba nie będzie :wink:

nie widziałem schematu i dlatego zadaje to pytanie a mianowiscie czy ktoś czyli ja z podstawowymi umiejetnościami lutowania bez wiedzy elektronicznej jest w stanie zrobic ten brzęczyk?? o ile tak polecam sie łaskawej pamieci i prosze o ten schemat

pozdrawiam

Guest tom_tom

Nie widziałem schematu i też czekam w nadzieji, ale jeśli jest oparty na timerku 555 to chyba wiem już jak to cuś działa, to pewnie dasz rade. Jak dorwe schemat to z rozpędu może i wytrawię parę płytek, to mogę podesłać. Tylko muszę schemat doczaić i wzór gotowej płytki. Więc prośmy skutecznie i uprzejmie Pana a_scot o podesłanie :)

Wojak:

Nie mam tego numeru, ale płytki ściągniesz stąd

byłem tam i chyba mnie zaćmiło, bo nie mogę nijak znaleźć tej płytki ???

Tomek

To się obudź i idź raz jeszcze :lol: i tak spokojnie sobie przejrzyj co pisze drobnym drukiem :wink: A skoro już o płytkach - chętnie zapisałbym się na jedną 8)

EDIT:

Skoro tacy niecierpliwi jesteście wstawię za kilka chwil ten schemat. Jest tylko jedno ale - zapomniałem zapisać typ tranzystora :oops: Podam go troszkę później.

Witajcie :) Sciagnalem schematy, dzisiaj wytrawie 1 plytke na probe i jak bedzie ok to moge wam tez wytrawic :D Po szkole wpadne do elektronicznego i wybadam koszt wszystkich elementow i jak bedzie ponizej 10 zl to kupie i dzisiaj zrobie uklad.

Musze zobaczyc w kiosku moze zdobede ten artykul bo nie wiem co to te T1???

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.