Skocz do zawartości

Nie zgub modelu


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Można prosić o skan schematu tego układu?

 

Wydawało mi się, że odpowiadałem na ten post :? Admin pozamiatał? :)

Jutro wstawię schemat. Skanera nie mam niestety a i artykułu przepisywać mi się nie chce, ale układ jest banalnie prosty, więc potrzebne to chyba nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem schematu i dlatego zadaje to pytanie a mianowiscie czy ktoś czyli ja z podstawowymi umiejetnościami lutowania bez wiedzy elektronicznej jest w stanie zrobic ten brzęczyk?? o ile tak polecam sie łaskawej pamieci i prosze o ten schemat

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem schematu i też czekam w nadzieji, ale jeśli jest oparty na timerku 555 to chyba wiem już jak to cuś działa, to pewnie dasz rade. Jak dorwe schemat to z rozpędu może i wytrawię parę płytek, to mogę podesłać. Tylko muszę schemat doczaić i wzór gotowej płytki. Więc prośmy skutecznie i uprzejmie Pana a_scot o podesłanie :)

 

Wojak:

Nie mam tego numeru, ale płytki ściągniesz stąd

 

byłem tam i chyba mnie zaćmiło, bo nie mogę nijak znaleźć tej płytki ???

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się obudź i idź raz jeszcze :lol: i tak spokojnie sobie przejrzyj co pisze drobnym drukiem :wink: A skoro już o płytkach - chętnie zapisałbym się na jedną 8)

 

EDIT:

 

Skoro tacy niecierpliwi jesteście wstawię za kilka chwil ten schemat. Jest tylko jedno ale - zapomniałem zapisać typ tranzystora :oops: Podam go troszkę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Sciagnalem schematy, dzisiaj wytrawie 1 plytke na probe i jak bedzie ok to moge wam tez wytrawic :D Po szkole wpadne do elektronicznego i wybadam koszt wszystkich elementow i jak bedzie ponizej 10 zl to kupie i dzisiaj zrobie uklad.

 

Musze zobaczyc w kiosku moze zdobede ten artykul bo nie wiem co to te T1???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.