Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Tuesday
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Nazywam się Bartek, mieszkam we Włocławku. Tematem bezzalogowcow interesuję się dłuższy czas. W tym roku postanowiłem że czas w to wejść. Na początek słynna SYMA X5C, BY sprawdzić czy sie spodoba, czy zauroczy, no i się spodobało. Po wylataniu wielu godzin na symie, gdy już w sumie nie miala tajemnic ( i w polowie zostala wymieniona na nowa) stwierdzilem ze czas na cos co w pelni sam zaprojektuje zbuduje i tym polece. Zdecydowalem sie na 250 zauroczony tym co to potrafi. Zbudowalem ją w miesiac starajac sie by byla mozliwie wydajna wzgledem zalozonego budzetu. Efekt przerósł moje oczekiwania. Startuje jak rakieta, wylatane mam okolo 10h i jeszcze jej nie rozbilem(latam na ląkach za miastem ). Latam bez fpv bo nie moge sie zdecydowac czy google czy monitor na aparaturce.

Aktualnie buduje sobie toto 0 motylastego. Jak u wiekszosci modelarzy, brakuje czasu buduje go juz ze 3 mce, w sumie jesten na ukonczeniu, na pewno sie nim pochwale jak mi wyszedl. Troche sie rozpisalem... w każdym bądź razie. Forum przeglądam od okolo 10 miesiecy, czas sie zarejestrować. Miło mi Was wszystkich poznać. Mam nadzieję, że spotkam tu kogoś z Włocławka : )

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.